Серіал “Слуга народу” заблоковано для перегляду в Росії

Серіал «Слуга народу» став недоступний для перегляду на популярному відохостингу YouTube в Російській Федерації. Усі подробиці розповість lutsk-trend, посилаючись на Ракурс.

Учора ввечері «Слуга народу» із Володимиром Зеленським у головній ролі заблокували для перегляду російським глядачам на YouTube. Пізніше стало відомо про те, що серіал не доступний для всіх глядачів — незалежно від країни. Але, на сайті телеканалу «1+1» серіал лишається і є доступним до перегляду

Проте, директор із цифрових технологій (digital-директор) «Студії Квартал-95», яка є правовласником серіалу «Слуга народу», Сергій Пушкін наголосив на тому, що це обмеження є тимчасовий. Як тільки вирішаться юридичні питання — серіал знову буде доступний для перегляду на YouTube. Хоча, що це за питання, чому вони виникли та коли планують вирішити — пан Пушкін не розповів.

Нагадаємо, серіал «Слуга народу» — найгучніший проект «Студії Квартал-95» — розповідає історію простого українського вчителя Василя Голобородька, який став президентом. Головна роль, звичайно, дісталася Володимиру Зеленському. Проект містить три сезони (загалом 51 серія). Перший сезон стартував у листопаді 2015 року. Тоді ж стрічка стала найбільш обговорюваною в країні й була абсолютним лідером перегляду. Останній сезон був представлений українській публіці напередодні першого туру президентських виборів — 27 березня.

На офіційному каналі на YouTube «Слуга народу» переглянули 98 мільйонів користувачів, а в Україні — 20 мільйонів.

Два роки тому, у 2017 році, права на показ серіалу купила відома американська розважальна компанія Netflix.

Серіал показували в Естонії, Молдові та Казахстані. Також, численні нагороди «Слуга народу» отримав у Південній Кореї, США та Німеччині.

 

Comments

.,.,.,.