Актор серіалу “Гра Престолів” ліг на реабілітацію через стрес

Актор, який зіграв персонажа Джона Сноу у серіалі “Гра Престолів”, ліг на вимушену реабілітацію через стрес. Про це розповідає lutsk-trend, з посиланням на Громадське

Кіт Харінгтон перебуває у реабілітаційному центрі у Сполучених Штатах Америки. Терапія розпочалась декілька тижнів тому. 

Сам актор розповів, що по завершенню зйомок серіалу “Гра Престолів” його охопила неймовірна хвиля емоцій, адже у цій стрічці він знімався усі вісім сезонів. 

Також, Кіт Харінгтон розповів, що навіть в останній день зйомок він почувався доволі добре, втім, після слів “знято!”, він просто зламався зсередини. У ньому завирували два відчуття – полегшення та скорботи. Як наслідок, актор відчув серйозну емоційну виснаженість та стрес. 

Кіт також прокоментував свої відчуття стосовно роботи, яка тривала от уже вісім років:

“У вас з’являються ці жарти, і ці стосунки розвиваються протягом восьми років”, — пояснив він.

Втім, він додав, що “ці жарти” ніколи не здавалися набридлими чи нудними, але під час зйомок останнього сезону, Кіт відчув, що усе це розпочинає йому набридати. З його слів, таке відчуття могло з’явитись як наслідок, від розуміння того, що скоро фінал. У такий спосіб, він намагався емоційно від’єднатись від усього процесу, і через це, стосунки на знімальному майданчику ставали дедалі напруженішими.

Власне, фінальна серія останнього сезону «Гри престолів» встановила неабиякий рекорд у 6 мільйонів переглядів на американському телеканалі HBO, який його випускає.

У 2018 році «Гра престолів» отримала «Еммі», як найкращий драматичний серіал.

Один епізод останнього сезону «Гри престолів» коштував $15 млн.

Comments

.,.,.,.