Розпочався національний відбір на Євробачення 2020

Нещодавно розпочався прийом заяв на участь у Національному відборі на “Євробачення 2020”. Про усі умови, які представили учасникам розповість lutsk-trend із посиланням на Сегодня.

16 жовтня український телеканал СТБ разом із UA: Суспільне мовлення розпочали приймати заяви на участь у Національному відборі, під час якого буде обрано співака, співачку або гурт, який представить Україну на пісенному конкурсі “Євробачення” наступного року у Нідерландах.

Член правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія розповів про те, що цього року правила відбору анкет учасників були дещо змінені, а саме:

  1. Музичний виконавець або гурт не давав концерти на території країни-агресора (Російської Федерації) протягом останніх п’яти років та не планує давати;
  2. Артист, який подає анкету на Нацвідбір повинен цінити та поділяти позицію України та українського народу.

За словами пана Асланія, представник країни на європейській сцені повинен показати не лише свої вокальні дані, зовнішні, артистизм, але й донести українську культуру.

сергій притула

Інші правила лишилися без змін:

  • виконавцю повинно бути 16 років на момент проведення фіналу;
  • пісня, яка буде представлена на конкурсі має бути оригінальна, власна, без політичних чи комерційних закликів та тривалістю до трьох хвилин;
  • пісня, яка була представлена частково чи повністю до вересня поточного року не допускається до участі;
  • кількість учасників в гурті, який планує проходити конкурсний відбір не має перевищувати шість осіб.

Цікаво, що цього року усі фінансові витрати на підготовку, переліт та на період перебування переможця Національного відбору у Нідерландах бере на себе телеканал UA: Суспільне мовлення. Телеканал СТБ, у свою чергу, покриє витрати на телевізійні ефіри та проведення кастингу.

Сергій Притула є не змінним телеведучим обох півфіналів та фіналу Нацвідбору “Євробачення 2020”. Продюсерами лишаються — Руслан Квінта та Наталія Франчук.

руслан квінта

Нагадаємо, прийом заяв на участь у прямих ефірах Нацвідбору закінчиться 25 грудня 2019 року. Конкурсний відбір представника на пісенний конкурс “Євробачення 2020” розпочнеться у лютому наступного року, а саме:

  • 8 лютого перший півфінал;
  • 15 лютого другий півфінал;
  • 22 лютого фінал та оголошення переможця.

Також нагадаємо, що Євробачення відбудеться у Роттердамі (Нідерланди) 12, 14 та 16 травня 2020 року.

Comments