Мистецький листопад: що готує музей Корсаків лучанам?

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує усіх лучан та гостей міста на виставки та цікаві заходи, які відбудуться протягом листопада. Усі деталі розповість lutsk-trend, посилаючись на Таблоїд Волині.

Сьогодні, 7 листопада, в Музеї Корсаків відбудеться Lutsk Junior Theatre (Луцький театральний фестиваль) – це культурний проєкт, який спрямований на розвиток та популяризацію театрального мистецтва серед молоді.

15 листопада відбудеться відкриття виставки “MEDIAHUMAN”, яку називають справжньою подією місяця. Михайло Барабаш (його роботи будуть представлені) – митець, родом із Тернополя. Працює художник у різних стилях: живопис; інсталяція; перфоманс; ленд-арт; аудіовізуалізація. До слова, вхід у день відкриття виставки буде безкоштовний.

19 листопада учні художньої школи представлять свої роботи у рамках проєкту “Крок на шляху мистецтва”.

Наприкінці місяця, 23 та 24 листопада пройде Кубок західної ліги з бочче. Бочче — це вид спорту на точність з використанням кольорових м’ячів (6 синіх, 6 червоних та 1 білий), для людей, які мають порушення опорно-рухового апарату та дитячий церебральний параліч. Ця гра вважається однією з параолімпійських видів спорту.

Comments