Сопілкар з Луцька у фіналі нацвідбору “Євробачення”. Гурт Go_A

 

В суботу, восьмого лютого,  стало відомо перші імена фіналістів національного відбору на конкурс “Євробачення”. Серед них є і електрофолк-гурт “Go_A”, які виступали з піснею “Соловей”, пише lutsk-trend.in.ua.

Трохи про гурт

11

“Go_A” – це вибухова музична суміш, у якій поєднуються автентичний український вокал, сучасний танцювальний біт,  гітарний драйв та запальні африканські барабани.

Презентація першого синґлу “Коляда” відбулось у 2012 році. Чотирма роками пізніше дебют альбому “#Ідиназвук” під лейблом “Moon records”. 

Гурт був шість тижнів поспіль на першому місці в хіт-параді “10 dance” танцювальної хвилі KissFM. Перед тим  здобувши перемогу в конкурсі «The Best Track in Ukraine», після чого їх пісня “Веснянка” і попала в ротацію на радіо.

Також, у 2017 році разом з Катею Чилі було записано спільний різдвяний сингл “Щедрий вечір”. 

Музика гурту стрімко набуває популярності не тільки в Україні, а й закордоном, тому і перемога в півфіналі “Євробачення” не викликає здивування.

“Дуже приємно зі звичайного сопілкаря досвистітись до такого”,- як лучанин Ігор Діденчук досвистівсь до “Євробачення”

Ігор – простий хлопчина з Луцька, який віддав своє серце музиці і сопілці. Спочатку навчався в першій музичній школі, далі у ВДУКіМ ім. Ігоря Стравінського (нині – Волинський коледж культури і мистецтв) у класі Юрія Євгеновича Фокшея. На даний момент Ігор продовжує своє навчання музичному мистецтву у Києві, в університеті культури, в класі Сінельнікова Івана Григоровича (факультет Фольклору).

В гурті “Go_A” Ігор грає з літа минулого року, тому не був задіяний у його створенні.

У відповідь на питання хто був ініціатором участі в конкурсі Ігор каже, що то були фанати гурту і учасники – Тарас Шевченко(мультиінструменталіст) і Катерина Павленко(вокалістка).

Ігор зізнається, що участь у фіналі відбору була очікуваною, адже гурт вклав немало сил, праці і музичного досвіду в пісню “Соловей” з якою вони виступали. Тому перехід у фінал – це своєрідна нагорода за клопітку працю. Каже, що відчуває величезну відповідальність, як і за сам виступ, так і за те, що “Go_A” несе українську культуру, мову і музику в маси. “Дуже приємно зі звичайного сопілкаря досвистітись до такого”,- не приховуючи свої емоції ділиться сопілкар. 

Нагадаємо, що друга трійка фіналістів нацвідбору буде визначена 15 лютого, а через тиждень, 22 лютого, стане відомо хто ж саме поїде представляти Україну в Роттердам на конкурс “Євробачення-2020”. 

Першу трійку фіналістів представляють: KRUTЬ (16 балів), Go_a (13 балів), Jerry Heil (13 балів). Оригінальність KRUTЬ в її бандурі, а Джері прославилась ще на просторах ютубу своєю “веганською” піснею. В наступній половині відбору за місце під сонцем на конкурсі будуть боротись восьмеро конкурсантів. 

До слова, правила цьогорічного нацвідбору до конкурсу дещо оновлені. Тепер участь в ньому можуть брати тільки ті артисти, які не проводили концертну діяльність в Росії з 2014 року і не підтримують її політику впродовж конкурсу і аж до його завершення. Нововведення пов’язані з минулорічним скандалом з Maruv і тим, що ніхто з України не поїхав в Ізраїль на конкурс.

Comments

.,.,.,.