У Луцьку показали фільм “Черкаси” за декілька днів до офіційної прем’єри

Луцьк став одним з восьми міст, де відбувся допрем’єрний показ військової драми “Черкаси”. Сюжет фільму та відгуки перших глядачів розповість lutsk.trend з посиланням на “Волинь-Нова”.

У суботу, 22 лютого, в кінотеатрі PremierCity відбувся допрем’єрний показ українського фільму “Черкаси”. Знімальна команда разом із головними акторами прибула до Луцька, щоб не лише показати своє кіно, а й розповісти історію створення. Після перегляду актори та продюсери відповідали на усі питання, які цікавили глядачів. Також, прозвучали історії зі знімального майданчику про те, як вживалися в роль, смішні моменти та розкрилися секрети, які ніхто з присутніх не зміг відгадати.

Окрім творчої команди та звичайних лучан, на перегляд фільму були запрошені ветерани АТО/ООС та родини Небесної Сотні.

Фільм “Черкаси” – військова драма, яка заснована на реальних подіях. У кінострічці розповідається історія двох звичайних хлопців, які потрапили на воєнний корабель військово-морських сил України “Черкаси”. Тральщик знаходився у порту Криму в той час, коли розгорталися страшні події на Майдані шість років тому. Під час навчання екіпажу “Черкас” чинний, на 2014 рік, президент втік з території України, а Кримський півострів був анексований. Тральщик, разом із вісьмома українськими кораблями, які опинилися заблокованими у Донузлаві, розпочинають боротьбу з військовими країни-агресора. Протягом трьох тижнів військовий тральщик “Черкаси” чинив опір ворогу та став єдиним, хто не спустив український прапор.

Допрем’єрні покази кінострічки “Черкаси” відбудуться:

  • Львів – 21 лютого;
  • Луцьк – 22 лютого;
  • Івано-Франківськ – 23 лютого;
  • Одеса – 24 лютого;
  • Київ – 25 лютого;
  • Полтава – 26 лютого;
  • Черкаси та Шостка – 27 лютого.

Офіційна прем’єра фільму в кінотеатрах України відбудеться 27 лютого.

Comments

.,.,.,.