Учасники Національного відбору Євробачення YUKO і KHAYAT презентували спільну роботу

Учасники гурту YUKO та музикант KHAYAT об’єднали свої зусилля й створили нову пісню та зняли оригінальний кліп на неї. Саме після участі в Нацвідборі Євробачення-2019 у співаків з’явилася ідея створення спільного треку. Далі про барвисту музичну співпрацю розповість lutsk-trend з посиланням на Телеканал новини «24».

Фінал Національного відбору до Євробачення-2019, під час якого талановиті співаки демонстрували свої можливості та змагалися представляти Україну на вокальному конкурсі,  відбувся близько місяця тому. Участь у пісенному шоу стала для конкурсантів не лише можливістю проявитися, а й об’єднала їх.

Мова йде про двох учасників Нацвідбору, які записали спільний трек. Перші – це український гурт YUKO, в складі якого знаходяться Юлія Юріна та Станіслав Корольов, які познайомилися під час участі в шостому сезоні шоу «Голос країни». Другий учасник – Андрій Хайат, учасник дев’ятого сезону шоу «Голос країни», який під час сліпого прослуховування змусив розвернутися усіх чотирьох суддів, проте обрав команду Тіни Кароль. Відтак, YUKO та KHAYAT записали спільну запальну композицію Vesnianka, де поєдналися електронна музика разом з фольклорними мотивами.

Веснянка – це обрядова пісня, яку співали для пробудження природи та призиву весни. Весняні обряди в народі були важливою частиною фольклору, творчості й життя людей.

Протягом доволі короткого часу музиканти відзняли колоритний відеоролик, який вже почав підкорювати українських глядачів. Зйомки кліпу проходили на барахолки Кураж Базар в місті Київ.

Свою композицію виконавці наповнили яскравими барвами та іншими творчими людьми, такими як Анатолій Анатоліч, The Maneken, Alina Pash, Cape Cod та іншими. На відео усі призивають весну, скидаючи з себе пуховики та інші теплі речі.  

Comments

.,.,.,.