Суд вирішив не забороняти серіал “Свати” в Україні

Окружний адміністративний суд міста Києва скасував заборону на серіал “Свати” в Україні та дозволив в’їжджати на територію України російському актору серіалу Добронравову. Про це повідомляє “Волинь24”. Більше новин про кіно на сайті lutsk-trend.

Відтак, суд розглянувши справу з позовом ТОВ «Телерадіокомпанія студія 1+1» та ТОВ «Кіноквартал» задовольнив адміністративний позов про визнання протиправними дій, скасування постанови та наказу.

Зокрема, йдеться про те, що окружний адміністративний суд Києва визнав протиправними дії СБУ щодо довідки про наявність вагомих підстав про заборону в’їзду на територію України громадянину Російської Федерації Федору Добронравову та визнав її протиправною.

Також, зазначають, що суд визнав протиправними дії даного відомства щодо звернення до Міністерства культури України про внесення російського актора Федора Добронравова до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Відтак, суд також скасував даний наказ Міністерства культури України та наказ Державного агентства України з питань кіно у частині анулювання державних посвідчень на право розповсюдження і демонстрування певних фільмів до переліку яких належить й популярний серіал “Свати”.

Отож, зазначають, що усі інші рішення, прийняті відповідачами на підставі зазначеної довідки судом визнано необгрунтованими.

Нагадаємо, серіал “Свати” – це російськомовний телесеріал вироблений в Україні режисера Юрія Морозова. Держкіно 29 листопада скасувало реєстрацію і визнало недійсними прокатні посвідчення на всі сезони «Сватів». Серіал поповнив список з понад 500 кінофільмів, яким з тих чи інших причин Держкіно відмовило в держреєстрації і скасувало прокатні посвідчення протягом 2014-2016 років.

Відтак, Федора Добронравова звинуватили у тому, що він неодноразово дозволяв собі публічні антиукраїнські заяви, підтримував анексію Криму і незаконно відвідував півострів.

Comments

.,.,.,.