Популярна співачка Аліна Гросу виходить заміж

Популярна співачка Аліна Гросу виходить заміж. Дівчина зустрічаєтся зі своїм нареченим вже близько чотирьох років. Про це розповідає “Gazeta.ua“. Більше новин про артистів на сайті lutsk-trend.

23-річна співачка Аліна Гросу, яка народилась в Україні, але зараз живе та працює в Росії, виходить заміж. Про це розповіла її хрещена мама, популярна співачка, Ірина Білик. Жінка в одній з програм на телеканала “Україна” поділилась таємницею сім’ї. Вона розповіла, що уже в червні Аліна Гросу побереться зі своїм обранцем. Весілля відбудеться в Венеції, тому, уся сім’я Аліни готується до нього вже тривалий час.

Також, відомо, що Аліна Гросу матиме три весільних сукні, адже її тітка є дизайнером весільних суконь за як в Україні, так і за кордоном. 

До слова, нещодавно, співачка в одному з серіалів зіграла наречену, але зараз й сама зібралась під вінець.

Відомо, що Аліна вже 4 роки зустрічається з хлопцем на ім’я Олександр. Прихильники гадали, коли ж відбудеться довгоочікуване весілля. Та й сама Аліна в інтерв’ю каналу “Україна” нещодавно заявила, що про все розповість у червні. Але головний секрет співачки розкрила її хрещена Ірина Білик уже зараз.

До слова, Аліна Гросу відома в Україні та за кордоном ще з малих років. Адже, не дивлячись на свій вік, вона встигла прославилася своїми першими піснями, які стали “хітами”: “Бджілка”, “Маленька любов”, “Море хвилюється”, “Хочу пустувати” та іншими. Популярна на початку 2000-х років юна артистка помітно змінилася і перетворилася з кумедної дівчинки з темними локонами в розкуту і сексуальну блондинку.

Зараз же дівчина виступає не під своїм іменем, а під псевдонімом “GROSU”. Вона активно випускає власні пісні, працює та проживає на території Росії. Хоча, не рідко навідується й до України.

Comments

.,.,.,.