Відома телеведуча відмовилася від українського громадянства

Екс-ведуча телепроекту про подорожі різноманітними країнами Жанна Бадоєва заявила, що відмовилася від українського громадянства. Відтепер колишня ведуча шоу «Орел і Решка» стала громадянкою Італії – про це Жанна Бадоєва повідомила у інтерв’ю Ірині Шихман у проекті «А поговорить?». Далі про це розповість lutsk-trend.

Зі слів самої артистки, зважилася вона на такий кардинальний крок лиш після того, як вийшла заміж за львів’янина Василя Мельчинина, який нині є італійським бізнесменом.

Бадоєва вийшла заміж за Мельчинина в 2015 році у Італії. Урочиста частина зайняла всього 3 хвилини, а з присутніх були лиш найближчі люди закоханої пари. Після розпису гості відвідали місцевий ресторан, а потім пішли у кіно. Зі слів артистки, своїм весіллям вона лишилася задоволена. Жанна також розповіла, що її нинішній чоловік італієць на 100%, адже проживає на теренах Італії ще з 14 років.

Зірка додала, що не проживає у столиці України вже протягом шести років. Окрім того, в неї вже немає ніяких справ у Києві та й, зі слів Жанни, про неї вже всі там давно забули. Нині Жанна працює у розважальному секторі, тож розважає людей з усіх куточків планети.

Бадоєва зізнається, що ніколи навіть не думала про те, що про неї скажуть та подумають українці після того, як вона розпочала кар’єру на пропагандистському «Першому каналі».

Нещодавно колишня українська телеведуча вже вляпалася у гучний скандал, заявивши на російській передачі «Вечірній Ургант», що саме вона була автором ідеї телепередачі «Орел і Решка». На таку гучну заяву продюсерка шоу Нателла Крапівіна висловила обурення й запевнила, що це зовсім не так, адже  ідея такого шоу прийшла до неї ще у далекому 2010 році. Юристи Крапівіної радили їй звернутися до суду й оскаржити такі заяви, оскільки вони є не поодинокими.

Comments

.,.,.,.