Український етно-гурт DakhaBrakha презентував кліп

Український етно-гурт DakhaBrakha презентував кліп на нову пісню під назвою “Пливе човен”. Слід зауважити, що цей гурт завжди випускав вражаючі відеороботи і цей кліп не став виключенням. Презентація відбулась учора, 28 березня. Пише The Village. Більше музичних новин на сайті lutsk-trend.

Відомо, що пісня на яку був знятий кліп, стала саундтреком до фільму українського режисера Романа Бондарчука “Вулкан”. А сама відеоробота стала відтворенням сцен із цього фільму та поєднанням з грою музикантів на знімальному майданчику. 

Зокрема, режисер фільму “Вулкан” Роман Бондарчук розповів, що хотів сполучити голоси артистів із машинерією кінопроцесу – рейками, освітлювальними приладами, кабелями. Впустити цю виробничу матерію в кліп. З його слів, він хотів аби глядачі відчули, як багато заліза, людей і енергії задіяно в процесі творення образу на екрані, створення фільму.

“Мене захоплює це поєднання. Зв’язок, який виникає між музикантами і долею екранних героїв” – додав Роман Бондарчук.

Самі ж музиканти запевняють, що нова композиція стала справжнім переосмисленням української народної пісні. З їх слів, новий кліп “Пливе човен” зумів поєднати кіно та музику під мелодію надзвичайно проникливої та сильної пісні.

Стосовно самої стрічки, то слід зауважити, що драма “Вулкан” вийде в українському прокаті 4 квітня. Історія Романа Бондарчука розповість про пригоди перекладача моніторингової місії ОБСЄ Лукаса у одному з невеличких містечок України. Майбутня кінострічка вже завоювала 8 престижних нагород на різних преміях та фестивалях.

До слова, український етно-гурт DakhaBrakha складається з 5 учасників – чотирьох жінок та одного чоловіка. Художнім керівником гурту є Владислав Троїцький, який разом з виконавцями створили назву гурту з двох староукраїнських слів – “давати” та “брати”.

Comments

.,.,.,.