«Чорнобиль»: творці «Гри престолів» випустили повноцінний трейлер міні-серіалу

Всього драма складатиметься з п’яти серій, які були відзняті спільно з Sky. Прем’єра серіалу про трагедію в Україні відбудеться 6 травня. У ньому наглядно продемонструють наслідки техногенної катастрофи не тільки для України, а  для Європи. Далі про це розповість lutsk-trend за інформацією «Na chasi».

Після першого тизера, НВО випустила повноцінний трейлер міні-серіалу про катастрофу в Україні «Чорнобиль». У форматі, що максимально наближений до реальності, він опише події, які відбувалися весною 1986 року в Припяті: про саму аварію на ЧАЕС, евакуацію місцевих жителів та ліквідацію жахливих наслідків катастрофи.

Головні ролі в серіалі зіграли Джаред Харріс («Божевільні»), Стеллан Скарсгард («Дівчина з татуюванням дракона»), Емілі Вотсон («Еквілібріум») та інші талановиті актори.

Джаред Харріс зіграв у серіалі радянського фізика-ядерника Валерія Легасова, який одним із перших у складі команди реагування помітив масштаби жахливої катастрофи, що трапилася на Чорнобильській атомній електростанції.

Стелан Скарсгард зобразив радянського віце-прем’єра Бориса Щербіну, який у перші години після трагедії був призначений Кремлем керівником урядової комісії з Чорнобиля.

Емілі Уотсон зіграла у драматичному серіалі Уляну Хомюк, радянського фізика-ядерника, яка наважилася розкрити таємничі причини того, що стало першопричиною аварії.

Автор сценарію – Крейг Мезін, режисер картини – Юхан Ренк, якого багато хто знає як творця серіалів «У всі тяжкі» та «Ходячі мерці». Виконавчим продюсером стрічки виступила Керолін Штраус («Гра престолів», «Секс і місто»). Зйомки проходили весною 2018 року у Вільнюсі та в червні того ж року у Києві.

Нагадаємо, що перші кадри міні-серіалу «Чорнобиль» були продемонстровані ще у лютому цього року, проте офіційний трейлер глядачам показали лиш вчора.

Comments

.,.,.,.