Канал НВО покаже фільм про зйомки “Гри Престолів”

Як стало відомо lutsk-trend, 26 травня цього року на каналі НВО покажуть документальний фільм “Гра престолів”. Двогодинна стрічка розповість про те, як знімався культовий серіал, в тому числі й останній 8 сезон.

Цілий рік провела на зйомках відома британська режисерка Джині Фінлей, яка відобразила детальну хроніку створення самого амбіційного та складного сезону шоу.

“Гра престолів: Остання варта” (Game of Thrones: The Last Watch) – ось офіційна назва фільму. Стрічка поглиблюється в бруд і кров, розкриваючи сліди та тріумфи, пов’язані з виходом фантастичного Вестероса, до життя в справжніх студіях, на полях та автостоянках Північної Ірландії. Режисери пообіцяли, що любителі серіалу матимуть змогу побачити увесь процес, як актори та знімальна група працювали в жорстоких і, навіть, екстремальних погодних умовах, як боролись з простроченими дедлайнами та надокучливими фанатами, які потребували спойлерів та багато іншого.

“Це набагато більше, ніж документальний фільм про “створення”. Це кумедна, жахлива історія, розказана з дотепністю і близькістю, про гірко-солодке задоволення від того, що означає створити світ, а потім доводиться попрощатися з ним”,

– йдеться на сайті HBO.

Приємний бонус, в якості цього фільму, покажуть через тиждень після виходу останнього епізоду 8 сезону.

До слова, “Гра престолів” – культовий серіал, який був створений на основі циклу романів Джорджа Мартіна “Пісні льоду та полум’я”. Не дивлячись на те, що автор циклу почав писати першу книгу ще у 1991 році, серіал з’явився на екрані лише у 2011 році.Події саги вже обігнали сюжетну лінію, яка описана в книгах. Тому, шостий, сьомий та восьмий сезони базуються на чернетках книг, які ще не з’явились у книгарнях. Усього цикл складається з п’яти романів, чекають на своє появлення у світ – ще два.

Нагадаємо, вже 14 квітня 2019 року на каналі НВО відбудеться прем’єра фінального сезону “Гри престолів”. Згідно анонсу, він міститиме шість епізодів, загальною тривалістю 7 годин. Вже з першої серії будуть розкриватися ключові події, які пов’язані із минулими сезонами. Боротьба за Залізний трон, обіцяна довготривала зима на континенті Вестеросу, армія білих блукачів на чолі із Королем Ночі – усе це та багато іншого, не менш вражаючого та захоплюючого чекає на фанатів серіалу.

Comments

.,.,.,.