Ілон Маск записав власну пісню

Відомий винахідник, мільярдер та виконавчий директор компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск випустив свій перший музичний трек в стилі реп. Він опублікував його на музичній платформі SoundCloud.

Цієї інформацією Ілон Маск поділився на власній сторінці у соціальній мережі Twitter. Про це розповідає “24 канал“. Більше музичних новин на сайті lutsk-trend.

Винахідник надав собі псевдонім Emo G Records. А от сама композиція має назву “RIP Harambe”. Він розкриває у ній доволі актуальну тему – захист тварин. 

Відтак, Ілон Маск у пісні розповідає про приголомшливий випадок, який стався у зоопарку Цинцинатті ( США). Сімнадцятирічна горила на призвісько Харамбе був застралений співробітниками парку. Причиною для цього стало те, що до клітки цього самця потрапила маленька дитина. Тоді ж, через тваринні інстинкти, горила схопила дитину та потягла її у кут клітки. Слід зауважити, що дитина не постраждала, натомість, Харамбе поплатився за це життям. 

Згодом, у мережі почали ширитись меми на підтримку тварин з фотографією цієї горили. До слова, Ілон Маск також використав ці меми для обкладинки своєї пісні. 

Звичайно, що це надзвичайно вплинуло на репутацію другого за розміром зоопарку США.

Слід зауважити, що у пісні голос Ілона дещо змінили, завдяки спеціальній програмі, але він залишився впізнаваним. Композиція опублікована від імені лейблу Emo G Records. Цікаво, що у описі уточнюється, що в створенні синглу брала участь продюсерка, яка працює з дівчиною Ілона Маска –співачкою Grimes.
Зазначають, що не дивлячись на доволі ритмічну музику в пісні, вона розкриває доволі трагічну ситуацію жорстокого поводження з тваринами. 

До слова, статки Ілона Маска за 2017 рік сягнули $20,7 млрд. Він посів 12-ту сходинку в топ-100 найбагатших IT-підприємців за версією Forbes. 

Чи буде мільярдер записувати ще треки – не відомо, натомість, ця композиція користується неабияким попитом у мережі. 

Comments

.,.,.,.