Луцька художниця Алла Харчук відкрила ювілейну виставку картин

У Луцьку в ЦУМі відбулося офіційне відкриття ювілейної десятої виставки картин художниці Алли Харчук. Захід було проведено у арт-галереї 1 квітня – розповідає lutsk-trend з посиланням на ПЕРШИЙ.

Експозицію склали полотна різних періодів творчості луцької мисткині. Всього в презентованому доробку – близько двадцяти картин.

Під час відкриття присутні мали змогу споглядати театральний етюд за участю творчої студії Наталії Журавльової. Окрім того, Алла Харчук презентувала свою першу книгу «На шляху мистецтва». До книги увійшли спогади художниці, а також її роздуми про життя та мистецтво. Також книга містить і фото картин, і корисну інформацію про вплив кольору, ще багато цікавого.

Перша виставка 15-річної художниці з Луцька відбулася у 1999 році рівно 20 років тому.

Сама Алла Харчук розповіла, що під час відкриття ювілейної виставки картин її переповнювали позитивні емоції. За її словами, про обраний шлях творчості вона ніколи не шкодувала, адже він є найріднішим, хоч і непростим. Також художниця додала, що для художника дуже важливо бачити відгук інших на його творчість, що вона і отримує протягом усіх років свої праці.

Роботи Алли Харчук справді є реалізованими у різних містах та країнах. Жінка вважає великим досягненням цей факт, адже її роботи подобаються багатьом людям й прикрашають їхні домівки.

Луцька художниця розповідає, що її називають «художником, який дарує щастя і емоції». Адже справді її мистецтво зосереджене на любові, добрі та ніжності. Зі слів Алли Харчук, її мистецтво надихає на роздуми, а на виставках завжди людно, що є неймовірною приємністю.

Жінка зазначила, що на відкритті виставки теж було багато людей, і не тільки лучан, а й мешканців інших міст та країн. Відтак, можна впевнено стверджувати про те, що мистецтво кордонів не має.

Comments