Де лучанам придбати будівельні матеріали?

Запорукою довговічного та сучасного ремонту є використання якісних і надійних будівельних матеріалів. Серед широкого вибору магазинів будматеріалів складно знайти саме той, де можна придбати все необхідне для будь-який будівельних робіт. Зручніше та економніше купити всі потрібні матеріали в одному місці. Саме таким є магазин «Наша Стройка» на https://nasha-stroyka.com.ua/uk/, де ви знайдете все необхідне для будівництва чи ремонту. Низькі ціни, широкий асортимент, якісне обслуговування та лояльні умови покупки є гарантією успішної покупки. 

Широкий асортимент штукатурки в магазині «Наша Стройка»

Штукатурка є незамінним матеріалом при будь-яких ремонтних чи будівельних роботах. Це спеціальна суміш, яку наносять на стіни, для того, щоб їх вирівняти та підготувати до наступних процесів. Штукатурку наносять як і на зовнішні, так і на внутрішні стіни. Відповідно існує декілька видів цього матеріалу, які ви знайдете в онлайн-магазині «Наша Стройка» за надзвичайно низькими цінами. Зокрема магазин пропонує цементно-вапняну, цементну та гіпсову штукатурки, які найчастіше використовують у будівництві. Не знаєте, який вид обрати? Пропонуємо детальніше ознайомитися з особливостями кожного. 

Гіпсова штукатурка

Гіпсову штукатурку використовують для оздоблення внутрішніх стін. Вона чудово підходить для стель та поверхонь із різноманітних матеріалів; перекриває всі нерівності, тріщини та недоліки на стінах і залишає світлий фініш. Перевагою гіпсової штукатурки є її екологічність, легке використання, швидке висихання та стійкість до вологи. 

Цементна штукатурка

Цементна штукатурка призначена для будівництва зовнішніх, тобто фасадних стін. Вона має низку переваг:

  • міцне на надійне зчеплення з різноманітними поверхнями;

  • довговічність та висока стійкість до несприятливих умов навколишнього середовища;

  • відмінна в’язкість, яка дозволяє повністю заповнювати тріщини чи щілини на стінах;

  • цементна штукатурка забезпечує чудову шумо- та теплоізоляцію;

  • такий вид штукатурки є абсолютно безпечним для людини, вона не виділяє небезпечних речовин та не псується під впливом холоду чи спеки.

Саме тому для будівництва зовнішніх стін фахівці рекомендують використовувати саме цементну штукатурку, оскільки вона є більш довговічною та надійнішою. А штукатурка та інші будівельні матеріали від найкращих виробників, які ви знайдете в онлайн-магазині «Наша Стройка», є гарантією якісного та витривалого ремонту.

1

 

Comments