11 актуальних бізнес-ідей для України в 2019 році (частина 3)

Продовження статті. Початок читайте тут

9. Продаж вживаної техніки

Низька ціна та хороша якість привезених з Європи предметів побуту формує значний  попит серед мешканців нашої країни. Для відкриття точки продажу вживаних товарів потрібно буде знайти постачальників у Європі та організувати доставку техніки в Україну. Дуже важливою є перевірка якості товару, що формуватиме репутацію бізнесу. Звісно ж, можна відкрити інтернет-магазин з б/у електронікою, але покупці здебільшого погоджують на придбання товару лиш після самостійного огляду. Відкриття такого варіанту бізнесу займе близько місяця.

10. Манікюр на дому

Протягом останнього часу попит на послуги манікюру починає зростати, водночас на даний вид послуг зростає й конкуренція. В Україні такий бізнес добре зарекомендував себе як стартовий майданчик для розвитку власної справи. До переваг належить низький поріг входження та витрати, які з часом себе окупають. Для старту потрібні лиш практичні навички, відповідні матеріали та наявність сторінок у соціальних мережах. Вже за 2 тижні (за умови володіння навичками) можна знайти зацікавлених клієнтів.

11. Відкриття хостелу

Популярний тренд серед любителів подорожувати вже давно перебрався на терени України. Протягом кількох останніх років у великих містах країни вже відкрилася значна кількість хостелів, а крива інтересу все ще продовжує зростати. Для старту необхідно оцінити потенціал попиту у власному місті та поцікавитися думкою місцевих гідів та туристичних агентств. Далі необхідно взяти приміщення в суборенду та правильно розмістити рекламу. Наявність усіх зручностей забезпечить вдячність клієнтів, а відтак і рекомендації та ще більшу кількість відвідувачів. Також для успішної роботи знадобиться сайт з переліком пропозицій та кілька каналів розповсюдження інформації (туристичні фірми свого та інших міст, гіди, соціальні мережі, тощо). Старт можливий вже за 3 місяці.

Отож, розпочати власну справу в Україні цілком реально, варто лиш врахувати власні знання та інтереси, а також зважити свої можливості. Більшість з перерахованих ідей не потребує значних капіталовкладень, тож кожен, кому робота за наймом не до душі, може досягнути значних успіхів у цій ніші.

Comments