11 актуальних бізнес-ідей для України в 2019 році (частина 2)

Продовження статті. Початок читайте тут

5. Служба таксі

Не дивлячись на те, що у великих містах України за клієнтів бореться значна кількість компаній, інтерес до цієї послуги все ж продовжує зростати. Для того, щоб відкрити прибуткову справу у цій сфері не обов’язково володіти власним автопарком, достатньо лиш відкрити онлайн-платформу чи створити додаток, встановити нові стандарти якості та сформувати лояльну аудиторію. Для старту знадобиться лиш база водіїв, платформа та час (приблизно 2 місяці на відкриття).

6. Освітні курси

У сучасному світі нова інформація з’являється щохвилини таким чином, що відфільтрувати потрібне від зайвого стає дуже важко. За таких умов важливу роль починають відігравати навчальні курси. Популярними є як оффлайн-курси з вже записаними уроками, так і онлайн-курси з наданням інформації в режимі реального часу. Основною складовою успіху є професіоналізм викладачів, які будуть в команді. Зараз найбільш популярними курсами в Україні є ті, що пов’язані зі сферами ІТ, іноземних мов, фінансів, косметології, тощо. Реально відкрити такий бізнес за 2 місяці.

7. Коворкінг центр

У зв’язку зі зростанням популярності творчих спеціальностей, зростає й попит на тимчасові робочі простори. Для початку знадобиться приміщення, яке можна взяти в суборенду, а також відповідний ремонт та дизайн у ньому. Додатково потрібно буде підключити Wi-Fi. Головною перевагою відкриття коворкінг центру є можливість недовготривалої оренди (на кілька годин чи місяців). Також до переваг можна віднести і те, що ви постійно знаходитиметеся у центрі креативних зустрічей свого міста, що збільшуватиме популярність самого бізнесу. Час відкриття – близько 3-х місяців.

8. Агентство з пошуку роботи

Рекрутингова агенція допомагає не лише безробітним, а й працедавцям, які потребують хороших фахівців. Для старту не знадобиться офіс та значні капіталовкладення, достатньо лиш взяти запити на певних працівників у компаніях міста та розпочати пошук відповідних людей, які підходитимуть під задані критерії. Дуже популярним напрямком в Україні є працевлаштування за кордоном. Для відкриття такого бізнесу знадобиться знання іноземної мови та особливостей міжнародних договорів. За наявності необхідних умов старт можливий вже через 2 тижні.

Продовження статті читайте тут

Comments

.,.,.,.