11 актуальних бізнес-ідей для України в 2019 році

Існує безліч списків та порадників, де описано масу ідей для бізнесу. Проте, більшість із них так і лишається ідеями, адже втілити їх у життя не легко. Окрім того, відкрити власну справу буває складно через відсутність стартового капіталу та розуміння того як влаштований бізнес. Далі про те, як розпочати власний прибутковий бізнес без значних капіталовкладень та глибоких знань у сфері бізнесу, розповість lutsk-trend з посиланням на Lemarbet. Головним критерієм у формуванні списку став попит на певну послугу за показниками інструменту Google Trends.

  1. Нішевий інтернет-магазин

Створення інтернет-магазину – один з найбільш популярних способів спробувати себе у сфері бізнесу. У сучасному світі вибір та придбання товару розпочинається з пошукового рядка браузера. Тож створення інтернет-магазину  це хороша можливість побудувати успішний та затребуваний бізнес з нуля з мінімальними вкладеннями. Проте, перш ніж робити впевнені кроки, варто вивчити ринок й проаналізувати на які товари буде великий попит, та які вже зайняті конкурентами. На відкриття такого магазину піде близько двох тижнів.

  1. Доставка їжі

Закордоном доставка їжі є одним з найпопулярніших напрямків розвитку бізнесу. В Україні кількість служб доставки страв з ресторанів та піцерій протягом кількох останніх років значно зросла. Хорошою ідеєю, яка ще тільки розвивається на українському ринку, є доставка обідів у офіси. Для старту необхідно буде укласти договори з постачальником та кур’єрами, а також запустити сайт. На відкриття піде близько двох тижнів.

  1. Агентство нерухомості

Агентство з оренди нерухомості – відмінний стартовий майданчик для відкриття власної справи, адже з огляду на те, як швидко, у міста перебираються нові жителі, зростає попит на оренду житла. Завдяки сучасним технологіям відкрити таке агентство можна навіть без наявності офісу, варто лиш підготувати хорошу базу даних з власниками квартир, а також правильно налаштувати рекламу. Відкриття такої справи займе близько 1 місяця.

  1. Бізнес за франшизою

Такий варіант організації бізнесу є набагато вигіднішим за відкриття власного самостійного проекту, адже гарантує швидкий старт, перевірену бізнес-модель та вже готовий успішний бренд. Окрім того, ринок збитковості є мінімальним. В Україні оформити договір франчайзингу можна з кав’ярнями, піцеріями, мережею квест-кімнат, тощо. Тривалість відкриття такого стартапу – від 1 місяця.

Продовження статті читайте тут

Comments