Правозахисник бійців 51-ої бригади презентував книгу “Крізь пекло війни та судів”

Вчора, 20 травня 2019 року, відбулася презентація книги “Крізь пекло війни та судів”. Її автор Василь Нагорний – відомий адвокат на Волині, який захищав права багатьох бійців 51-ої ОМБР. Сам автор зазначає, що у книзі йдеться не про окрему бригаду чи загалом війну, а про незламність духу, відстоювання власних прав та боротьбу – інформує Район.Луцьк. Далі про це розповість lutsk-trend

Вчора до кав’ярні “Старе місто”, де відбувалася презентація книги Василя Нагорного, завітали не лише любителі творчості, а й громадські активісти, колишні військовослужбовці та волонтери.

Автор розповів, що виношував ідею з написанням такої книги уже давно. Спочатку це мала бути документальна книга, проте через брак документів та судові справи, які тоді ще не були закритими, довелося змінити вектор та написати книгу, що й була презентована громадськості. 

За словами Василя Нагорного, книга присвячена 51-ій бригаді та “усім добровольцям та мобілізованим”. Автор зізнався, що сам на війні не був, тому й не писав про неї. Зате написав про боротьбу та те, як відстоювати свої права, про події тих років, про відчуття хлопців та те, якою несподіванкою було для них усвідомлення того, що це війна. 

Правозахисник закликав не робити поділу бійців на “елітних” та “не елітних”.  Василь Нагорний зазначив, що через появу елітних спілок та підрозділів складається враження, наче звичайний мобілізований солдат на війні й не був. Тому він вирішив розповісти про це все правду. 

Під час презентації книги, охочі могли придбати її за довільну ціну. Адже, за словами її автора, ціли книги не є комерційною, основна її мета – зберегти історію та популяризувати подвиги українських воїнів. 

Нагадаємо, що нещодавно у Луцьку ще один правозахисник, Андрій Осіпов, презентував перший юридичний роман

Comments