У Луцьку відбулася презентація першого юридичного роману

Днями у Луцьку відбулася презентація дебютного роману відомого юриста та адвоката, колишнього депутата міської ради Андрія Осіпова. Свою книгу автор назвав “З особливою жорстокістю”. Презентація та зустріч із читачами відбулася на третій день Великодня у книгарні “Є” – інформує інтернет-видання “Волинь Online”. Далі про це розповість lutsk-trend.

Андрій Осіпов, який написав перший в Україні юридичний роман, прибув до Луцька в рамках дофестивальної частини другого Міжнародного літературного фестивалю “Фронтера”. Модератором презентації став журналіст, який допомагав автору у роботі над книгою, Андрій Лучик.

Автор роману “З особливою жорстокістю” розповів, що книга стала для нього своєрідною арт-терапією, адже він хотів розповісти ту історію, від якої хотів позбутися. Також адвокат додав, що його професійна діяльність є доволі яскравою та такою, що деформує людину й перетворює її на циніка. Андрій Осіпов зауважив, що адвокати “напаковані” безліччю цікавих історій, якими варто ділитися із суспільством.

За словами письменника, книга є також і соціальним романом, адже у ній піднімається доволі важлива тема – батьківсько-дитячі відносини. Крім того, автор додав, що усі персонажі є вигаданими. 

Також у книзі використовувалися і тонкощі юриспруденції, тож під час презентації роману підіймали й питання правозахисної системи. Автор юридичного роману зазначив, що не тільки покарання, а й захист повинен бути справедливим. Тож злочинці мають право на адвоката, який до останнього буде боротися за правду. 

Читачі із захопленням слухали автора та задавали хвилюючі питання. Відвідувачів цікавило те, чи матиме така творчість продовження, на що автор відповів ствердно. Андрій Осіпов уже розпочав написання наступної книги, яку планує завершити вже під час відпустки. 

Наприкінці зустрічі усі бажаючі могли взяти у автора книги автограф та поспілкуватися із ним. 

Comments

.,.,.,.