Скандал на другому півфіналі Нацвідбору на Євробачення

В суботу відбувся другий півфінал Національного відбору до Євробачення 2020. Проте, цей ефір був не такий тихий та спокійний, як перший. Учасник та один з суддів потрапили у центр скандалу. Деталі розповість lutsk-trend.

Після появи MARUV минулого року на відборі організатори передивилися правила для учасників й напередодні озвучували кожному артисту. Тому, ті, хто слідкує за цією подією, очікували цілком спокійного конкурсу. Тим паче, що перший півфінал проходив спокійно та без усіляких конфліктів. Більшість українців навіть назвали ефір дуже нудним. Інша справа ефіру, який транслювали 15 лютого на телеканалах СТБ та UA:Перший. Звичайно, до минулорічного рівня “перлів” від Андрія Данилко не тягне, але те, що цього року буде конфлікт — однозначно. На цей раз, у центрі обговорення Тіна Кароль, яка є одною з суддів Національного відбору, та її підопічний з проєкту “Голос країни-10” – Девід Аксельрод (Володимир Ткаченко). Відому співачку підозрюють у підсуджуванні, а учасника — в афері.

тіна кароль

Оцінки від Тіни

На початку другого півфіналу Сергій Притула, ведучий, запитав у Тіни Кароль чи зможе вона об’єктивно оцінювати своїх підопічних. Адже окрім Аксельрода, у Національному відборі брали участь Андрій Хайат (KHAYAT) та Еліна Іващенко, які теж були в команді Тіни на шоу “Голос країни”. Співачка запевняла, що проблем не виникне, але вийшло цілком навпаки.

Андрій Данило та Віталій Дроздов оцінили виступи MOONZOO feat. F.M.F. Sure та TVORCHI хорошими балами – 7 та 8, а Тіна Кароль “завалила” їх та поставила двійки. Після виступу Девіда Аксельрода, KHAYAT та Еліни Іващенко ситуація повернулася “з ніг на голову” – чоловіки поставили низькі бали, а тренерка “Голосу” – високі. Хоча, як зазначає Кароль, вона оцінювала увесь виступ загалом, а не чиї пісні кращі. Також, співачка наголосила, що саме її підопічні були більш стабільні за інших й номери були кращі.

Підтримати оцінки Тіни Кароль взявся Девід Аксельрод. Співак підкреслив, що Кароль дуже талановита, професійна артистка та відповідально відноситься до усього, що робить. Її оцінки, за словами чоловіка, об’єктивні й в них немає ніякого підсуджування чи корупції.

девід аксельрод

Володимир Ткаченко, він же Девід Аксельрод. Що не так?

Вперше, українці почули про Аксельрода у березні минулого року на сліпих прослуховуваннях співочого шоу “Голос країни”. Співак запевнив, що взяв прізвище діда, який колись замінив йому батька. 

Згодом стало відомо, що чоловік продюсерки Олени Мозгової, став Девідом Аксельродом офіційно у всіх документах.

За добу до початку другого півфіналу Анжеліка Буркіна, колишня PR-директорка Володимира Ткаченко, опублікувала цікавий пост, у якому назвала співака брехуном, як й історію появи псевдоніму. Жінка впевнена, що Девід Аксельрод з’явився не для вшанування пам’яті діда, а для того, щоб не віддавати борги. За словами Буркіної, для “розкрутки” Володимира, як артиста, було витрачено чимало коштів. Зокрема, задокументований борг, розміром 10000 $, які Ткаченко мав повернути після участі у проєкті “Х-Фактор”. Проте, як зазначила колишня PR-директорка, її підопічний став відомим й “на горизонті” з’явилася продюсерка, яка пізніше стала його дружиною — Олена Мозгова. Саме пані Мозгова вселила Ткаченку думку про те, що він Артист, тому, напевно, співак вирішив, що борг можна не повертати.

Володимир Ткаченко став Девідом Аксельродом на всіх документах, змінив номери телефонів та заблокував Анжеліку Буркіну у соціальних мережах.

Девід Аксельрод прокоментував цю ситуацію наступним чином:

“Я не хочу це коментувати, це чергова людина, яка хоче хайпонути”.

Comments

.,.,.,.