Сучасні вимірювальні прилади та пристрої для проколювання роблять контроль рівня цукру в крові дуже простим. Про те, які найточніші пристрої, можна дізнатись у лікаря, або консультанта магазина. Який вимірювальний прилад ви виберете, залежить від ваших власних потреб, які можуть бути різними. Наприклад, продукти, які озвучують їм результати вимірів, рекомендуються людям із порушеннями зору. Багато пристроїв зберігають кілька показань. Крім того, дані часто можуть бути легко передані, наприклад, через USB та Bluetooth. В Med-magazin.ua можна придбати прилад для вимірювання цукру в крові.
Якщо вам не потрібно вводити інсулін, часто доводиться платити за глюкометри самостійно. Тут може допомогти консультація в аптеці. Наприклад, ви можете разом з фармацевтом з’ясувати, які додаткові функції важливі для вас. Якщо ви платите самі, вам також варто звернути увагу на ціну приладів та тест-смужок. Між ними є великі відмінності.
Як обирати глюкометр
За жодних обставин люди з діабетом не повинні просто купувати будь-який апарат для вимірювання цукру, який дешево доступний в Інтернеті, аптеці чи супермаркеті. Якщо лікар може виписати вам вимірювальний прилад, ви замовляєте в аптеці вибраний вами прилад. Вимірювальний прилад працює лише з тест-смужками виробника.
Що робити, якщо відображені значення здаються дивними?
Ви переконані, що все зробили правильно при вимірі рівня цукру в крові. Можливо, ви вкололи палець вдруге. Якщо ви хочете бути впевненим, візьміть свій вимірник цукру в крові і зверніться до лікаря. Знову виміряйте цукор і порівнюєте результат із лабораторним приладом. Залежно від типу самовимірювального приладу, відхилення від еталонного приладу лікаря на п’ять-одинадцять відсотків є нормальними.
Мед магазин доставляє глюкометри всіх виробників швидко і зручно додому – як на самовивіз, так і за рецептом лікаря. Який краще придбати глюкометр:
- надійний,
- недорогий,
- зручний.
Як настроїти пристрій
Хороші пристрої мають час вимірювання від 3 до п’яти секунд за мінімально необхідної кількості крові. Простота використання особливо важлива. Щоб провірити, як працює пристрій. Виміряйте рівень цукру у крові з лікарем. Порівняйте свій пристрій із значеннями, визначеними лікарем. Керування пристроєм має бути максимально простим. Помилки вимірювання часто виникають через неправильну роботу приладу. Люди похилого віку і люди з поганим зором повинні переконатися, що дисплей досить великий. Спитайте у лікаря, які бувають глюкометри. Деякі глюкометри навіть використовують кольорову шкалу, щоб показати діапазон рівня глюкози в крові.
Останнє корисно для ведення щоденника рівня цукру в крові, замість того, щоб ретельно реєструвати все вручну, додаток для вимірювання рівня цукру в крові допомагає як інтерфейс між вами та вашим вимірником.
Це дозволяє зробити висновки про харчування та фізичні вправи. Це важливо для успішної терапії, яку, можливо, потрібно скоригувати.