Як лучанам обрати великий стіл у вітальню?

Вітальня – це місце у домі, де збираються гості за одним столом, організовуються зустрічі, вечері та відпочинок. Тому стіл у вітальні повинен бути великим та містким. Обираючи столи для вітальні, необхідно звертати увагу на низку нюансів, адже важливо, щоб стіл гармонійно доповнював інтер’єр вітальні. 

Сучасний ринок пропонує величезний асортимент великих столів у вітальню. Купити великий стіл у вітальню ви можете онлайн в ТЦ 4ROOM. Проте, щоб не прогадати, та підібрати ідеальний великий стіл у вітальню, пропонуємо ознайомитися з найбільш актуальними моделями та порадами щодо вибору. 

Актуальні моделі великого столу у вітальню

Стіл для вітальні існує у багатьох варіаціях. Найбільш популярними та актуальними вважаються наступні моделі:

  • прямокутний стіл для вітальні. Це відмінне рішення для родини, яка часто організовує посиденьки з великою кількістю людей. Такий стіл можна розмістити як і в центрі приміщення, так і біля стіни;
  • овальний або круглий стіл для вітальні. Така форма столу є доволі виграшною, адже відсутність кутів у столі дозволяє йому гармонійно доповнити будь-який інтер’єр. Найчастіше овальні або круглі столи використовують для класичного дизайну. Вони, як і прямокутні, доволі вмісткі та не займають багато місця у просторі;
  • квадратний стіл для вітальні вважається більш котеджним варіанту, адже він не має жодних просторових обмежень. Квадратний стіл для вітальні слід підбирати враховуючи його розміри та площу приміщення. 

Останнім часом шалену популярність здобули столи-трансформери, які доречно розміщувати у вітальні. Вони відрізняються компактністю, акуратністю, практичністю та легкістю. Столи-трансформери гармонійно доповнять будь-який інтер’єр.

Найпопулярніші стилі столів у вітальню: який обрати? 

Окрім форми та параметрів великого столу для вітальні важливо звертати увагу і на його стиль. Великий стіл для вітальні є одним із найголовніших елементів дизайну інтер’єру, тому важливо не прогадати зі стилем. Інтернет-магазин 4ROOM пропонує великі столи для вітальні з таким оформленням:

  •  стіл у вітальню у стилі хай-тек;
  •  стиль прованс;
  •  класичний стиль;
  •  стиль кантрі.

Стіл у стилі хай-тек ідеально підійде для сучасного дизайну вітальні. Це меблі, які виготовлені з різноманітних матеріалів та мають цікаві форми. Стіл у вітальню у стилі хай-тек – це безпрограшний варіант для сучасних будівель.

Прованському стиль відрізняється світлими, піщаними, кремовими кольорами. Столи, виготовлені у стилі прованс, надзвичайно елегантні та акуратні. Найчастіше це столи круглої або овальної форми.

Якщо ви бажаєте зробити стіл у вітальні акцентним елементом дизайну, то вибирайте стіл яскравого забарвлення у стилі кантрі. Цікаві моделі та натуральне дерево гармонійно впишуться у центр вітальні.

Столи для вітальні у класичному стилі ніколи не втратять своєї актуальності. Вони відрізняються доволі простим дизайном, але, незважаючи на це, є найпопулярнішими у дизайні інтер’єру. Придбати стіл будь-якого стилю ви можете онлайн у магазині 4ROOM.

Comments