Чому люди роблять татуювання

У теплу погоду на вулицях міста можна побачити багато людей із татуюваннями. Вони із задоволенням демонструють їх випадковим перехожим. Сьогодні наявність зображень на тілі – модна, стильна, надзвичайно приваблива. За статистикою майстрів https://tattookiev.org, тату роблять собі студенти та академіки, відомі спортсмени та звичайні офісні співробітники.

Популярні зірки з гордістю показують шанувальникам свої красиво прикрашені тіла. Відповісти на питання, чому люди роблять татуювання, непросто. Психологи вважають, що татуювання – своєрідна мова спілкування. Багатьом вони допомагають висловити яскраві емоції, таємні почуття, приховані побажання.

Зміст:

  • Прикраса та творчість
  • Самовираження
  • Зображення пам’ятних подій
  • Символ захисту
  • Приховування дефектів зовнішності
  • Соціалізація
  • Заміщення
  • Початок нового життя

Прикраса та творчість

З давніх-давен люди постійно прагнуть бути красивішими. Татуювання їм у цьому дуже допомагають. Вони прикрашають тіло постійно, не вимагають тривалого змивання і повторного нанесення. Оригінальні та красиві зображення на тілі завжди привертають увагу оточуючих. Для деяких людей тату – такий самий вид мистецтва, як і живопис. Вони знаходять у ньому самореалізацію. Малюнки на тілі виступають проявом майстерності чи любові до цього мистецтва.

Самовираження

Роблячи собі татуювання окремі особи намагаються виділитися з оточення, стати неповторними, створити свій власний стиль зовнішності. Найчастіше така поведінка є характерною для представників молоді, які ще не знайшли своє місце в житті. Вони вважають, що тату – це свобода, незалежність від чужих думок, знак власності самому собі. У такому разі краще замовляти унікальний ескіз, а не повторювати чийсь https://tattookiev.org/eskiz/

Зображення пам’ятних подій

Кожна людина має важливі епізоди в житті. Найчастіше це народження дитини, знайомство з майбутнім чоловіком чи дружиною, весілля та багато інших. Щоб назавжди залишити в пам’яті приємні спогади, деякі вирішують зробити відповідні татуювання: портрети рідних і близьких, їхні імена, знаменні дати.

Символ захисту

Шкіра – кордон між самою людиною та зовнішнім світом. У людей, які не почуваються досить захищеними, виникає потреба ущільнити свої межі. Вони роблять чисельні малюнки на тілі, покриваючи його майже повністю. Таким чином, вдається сховатися від оточуючих. Основні чинники такого бажання – образливість, вразливість, негативний досвід, неприйняття батьками чи суспільством.

Приховування дефектів зовнішності

Гарне тату – оригінальний спосіб сховати набуті чи вроджені фізичні вади (дефекти шкіри). Найчастіше це післяопераційні шрами, сліди від опіків. Якісно нанесене зображення виглядає набагато краще, ніж потворний рубець. У прихованому вигляді він рідше нагадуватиме власнику про неприємні події, що спричинили формування дефекту.

Соціалізація

Ще одна поширена причина, чому люди роблять татуювання, – прагнення підкреслити приналежність до конкретної культури чи соціальної групи. Найчастіше прийняття подібних рішень характерне для підлітків і конформістів, які стрімко дорослішають, які легко піддаються впливу найближчого оточення.

Заміщення

Жінки, які відчувають брак романтики у стосунках, нерідко прикрашають своє тіло красивими квітами, маленькими пташками, метеликами. Чоловіки з м’яким характером, які мріють виглядати більш мужніми, для тату вибирають агресивні зображення: ножі, гострі предмети, хижих звірів.

Початок нового життя

Іноді у людей на життєвому шляху відбуваються кардинальні зміни. Вони потребують багато додаткових зусиль. Нанесення татуювання може підштовхнути людину до глобальних змін. Воно буде мотивацією для прийняття сміливих рішень та активних дій, джерелом внутрішніх сил.

Відповісти однозначно, чому люди роблять татуювання досить складно. При нанесенні оригінального малюнка на тіло, кожна людина має особисті цілі, реалізує свої таємні побажання. Таким чином вона позбавляється страхів, отримує позитивні емоції, досягає психологічного комфорту. У будь-якому випадку якісно нанесене татуювання завжди виглядає красиво, привертає увагу оточуючих.

Comments

.,.,.,.