Почніть свій бізнес разом з Луцькою фабрикою взуття КаДар

взуттяЕксперти в галузі економіки стверджують, що зараз в Україні створені чудові умови для розвитку підприємництва. Незважаючи на складнощі в законодавчій сфері, на внутрішньому ринку спостерігається зростання попиту на жіноче і чоловіче взуття, одяг та інші товари повсякденного використання. На відміну від Європи, в Україні немає гострої конкуренції. Для успіху в бізнесі достатньо запропонувати споживачам комплекс базових переваг:

  • якісні товари;
  • конкурентні ціни;
  • доброзичливий сервіс.

 Виконання умови щодо рівня послуг залежить від власника магазину і кваліфікації працівників. Досягти кращого співвідношення вартості до якості допоможе закупівля взуття від виробника. Для успішного старту бізнесу необхідно лише обрати надійного постачальника.   

Взуття оптом: фабрика KaDar запрошує до взаємовигідної співпраці

 Підприємство розпочало діяльність в 1999 році. Сьогодні це один з найбільших виробників взуття в Україні з бездоганною репутацією на внутрішньому і міжнародному ринку. На відміну від більшості великих підприємств, KaDar співпрацює з середнім та дрібним бізнесом. Тут можна придбати взуття оптом при наявності невеликого стартового капіталу. Об’єм мінімальної партії складає лише 10 пар. 

 Ви вважаєте, що українська фабрика взуття не може конкурувати з закордонними виробниками в плані якості та актуальності? Асортимент KaDar розвінчує застарілі міфи:

  • Фабрика виготовляє взуття з натуральних матеріалів та фурнітури, що закуповуються в кращих постачальників з Польщі, Португалії та Італії.
  • Нові колекції KaDar створюються у відповідності до сучасних трендів моди. Компанія співпрацює з італійським технологом.
  • Прогресивне обладнання дозволяє виготовляти щодня понад 1000 пар взуття. Контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва.  

 Завдяки комплексним перевагам фабрика постачає чоловіче і взуття жіноче оптом в Канаду і країни Європи. Для українських підприємців співпраця з КаДар стане чудовою можливістю запропонувати клієнтам якісні вироби, що відповідають міжнародним стандартам.

Жіноче і чоловіче взуття опт: вигідні ціни і сучасний сервіс

Закупівлі в виробника дозволяють отримати важливу конкурентну перевагу. Тут жіноче і чоловіче взуттявзуття опт пропонуються за найнижчою вартістю. Не маєте можливості відвідувати галузеві виставки і офіс компанії? Вивчайте асортимент і робіть замовлення в інтернет магазині виробника:

  • на сайті представлені моделі з нових колекцій;
  • реєстрація і створення облікового запису дозволяють відслідковувати виконання замовлення, аналізувати попередні закупки;
  • консультанти компанії надають кваліфіковану допомогу з будь-яких питань.  

 Виробник взуття КаДар дбає про кожного клієнта. Тут створені умови для взаємовигідної співпраці незалежно від обсягів замовлення.

Comments