У Луцьку зніматимуть мультфільм, саундтрек до якого напише відомий музикант

Нині у Луцьку відбуваються зйомки короткометражного мультфільму про Таргана під назвою “Чому плачуть діти”. Над анімаційним фільмом працюють розробники студії ІМАГО, та долучитися до них можуть й інші творчі особистості, які пройдуть необхідні майстер-класи. Далі про це розповість lutsk-trend з посиланням на ІА Волинські Новини.

Сьогодні на кіностудії “Волинь” відбулася прес-конференція проекту, під час якої відвідувачі дізналися про мету ІМАГО та етапи створення анімації про Таргана.

Тарган

Фото зі сторінки ІМАГО у Facebook

Голова студії Леонід Тивонюк розповів, що організація покликана зробити Луцьку більш популярним у сфері анімації. На сторінці студії у Facebook також зазначають, що її завданням є сприяння творчому розвитку громадян та залучення їх до художнього, музичного мистецтва тощо.

За словами Леоніда Тивонюка, Таргана, який буде грати головну роль у мультику, він створив давно, однак лише зараз отримав можливість реалізувати свою ідею. Така реалізація буде проходити у два етапи:

  1. Навчання. Проведення майстер-класів від аніматорів та декораторів, які зможуть відвідати усі бажаючі безкоштовно. 
  2. Продакшн. Ті, хто добре зарекомендує себе на лекціях, а також ті, хто вміє гарно малювати, разом з командою створюватимуть луцький мультфільм. 

Саундтрек до анімаційного фільму напише український музикант, актор та ведучий Сергій Бабкін. 

Comments