Як в ЛНТУ працює інкубатор для розвитку стартапів

Не рідко в молодих людей, а особливо в студентів виникає безліч ідей, реалізувавши які, можна полегшити або навіть змінити життя суспільству. Проте для того, щоб здійснити свій задум, потрібно мати певний багаж знань, добре бути обізнаним у справах відкриття власної справи. Є багато різноманітних курсів та викладачів, які можуть допомогти в цьому. Проте для студентів подібні заняття можуть бути затратливими. Саме тому в одному Луцькому вищому навчальному закладі відкрили бізнес-інкубатор, який допоможе студентам відкрити власну справу, пише lutsk-trend.in.ua.

Бізнес-інкубатор Луцького НТУ

3

Для студентів, які бажають відкрити власну справу, мають безліч цікавих ідей допоможуть реалізувати їх у Національному технічному університеті в Луцьку створили бізнес-інкубатор та стартап школу. Там спеціалісти в цій справі не лише поділяться знаннями та досвідом, але й навчать як правильно крокувати до мети, кінцевим результатом якої є власний бізнес. Крім цього, фахівці залучатимуть спонсорів, аби найкращі ідеї змогли бути фінансованими та найближчим часом реалізованими.

Що таке бізнес-інкубатор та стартап школа Луцького НТУ

 У день народження ЛНТУ, 2 липня, було укладено програму бізнес-інкубації. Метою цього проєкту об’єднати студентів, які бажають реалізувати свої цікаві ідеї та допомогти їм втілити їх у реальність. У Волинській області це перша школа, яка здатна навчити молодих людей створити власну справу та допомогти у розвитку.

У бізнес-інкубатор від ЛНТУ може потрапити кожен охочий, потрібно лише заповнити анкету та описати власну ідею, яку ви хочете найближчим часом реалізувати. Якщо ваша ідея оригінальна, цікава та унікальна, спеціальний комітет обов’язково запросить вас на навчання та сприятиме її втіленню в життя.

Учасником бізнес-інкубації може стати студент будь-якого факультету та вищого навчального закладу. Орієнтовно школа складатиметься з 35 осіб – це 4-5 команд. Одна команда – це одна ідея, і всі учасники спільними зусиллями працюватимуть над її розвитком.

Як відбуваються тренінги та навчання

11

Увесь процес ділиться на кілька етапів.

  • Перший етап – набір учасників.
  • Другий -навчальний курс, який складається з кількох тематичних блоків: лідерство в підприємництві; особливості формування лідерських якостей у підприємців; психологічний імунітет в бізнесі; підприємницька майстерність; управління проектами; кроки реєстрації ФОП; облік та бізнес-планування; управління персоналом; організація та розвиток власного бізнесу; правові засади ведення бізнесу.
  • Третій етап – виокремлення бізнес-ідеї та написання бізнес-плану.
  • Четвертий етап – зустріч із представниками вже успішного бізнесу.

Навчальна програма займає чотири місяці. Зараз відповідно до карантинних обмежень, заняття будуть відбуватися в онлайн режимі та у тренінговому центрі. Викладачами є спеціалісти та кваліфіковані тренери, за плечима яких великий досвід та багаж знань, з якими вони будуть ділитися з молодими студентами.

Фінансова підтримка та допомога реалізувати ідею 

4

В інкубаторі турбуватимуться і про майбутнє вашої ідеї, адже реалізувати її можна лише за рахунок коштів. Тому в інкубаторі організують спеціальний курс, який буде присвячений джерелам фінансування. Фахівці в цій справі допоможуть вирішити цю проблему та розповідатимуть про те, як правильно знайти інвестора чи спонсора, за чиї кошти можна втілити ідею в життя.

Comments

.,.,.,.