TravelPost – успішний луцький стартап

Стартапи останнім часом набирають шаленої популярності. Адже в двадцять першому столітті це є один із найкращих способів реалізувати власні ідеї. Стартапи спрямовані на те, щоб змінити та покращити умови життя суспільства. Полегшити людям становище за допомогою сучасних інновацій можливо навіть зараз, у той час, коли здається, що вже ніби-то нічим не здивуєш теперішній соціум.

Останнім часом не лише світові, але і українські стартапи реалізовуються зі шаленою швидкістю та навіть стають відомими на всю планету. Волинські розробники також є у списку найуспішніших інноваторів у світі, адже вони є засновниками одного з найкращих українських стартапів – TravelPost, пише lutsk-trend.in.ua.

Стартап TravelPost: що це?

2

Завдяки Луцькому розробнику Ярославові Львовичу, який заснував TravelPost, українцям не потрібно користуватися послугами пошти та чекати на свої посилки днями. Адже його стартап вирішив цю проблему: TravelPost – це сучасна платформа для попутної доставки посилок, різноманітних багажів. Ярослав запустив додаток ще у 2018 році, і зараз його компанія (служба доставки) стає все більш популярною серед користувачів. Для того, щоб користуватися послугами платформи, потрібно всього лиш завантажити додаток на смартфон (він, до речі, доступний як і для Android, так і для iOS) та знайти людину, яка погодиться перевезти ваш багаж у потрібне місце.

За яким принципом працює додаток?

3

«BlaBlaCar» для посилок – так можна описати принцип, за яким працює TravelPost. У мобільному додатку слід лиш знайти мандрівника, який прямуватиме у місце, куди вам потрібно доставити посилку. Після оренди місця у машині, вам необхідно лише домовитися з водієм та бути певним, що посилка доїде в цілості у зазначене місце.

У додатку ви також можете вибрати роль кур’єра. Сервіс автоматично пропонуватиме залишені користувачами заявки. Обов’язково погодьте точний час та вартість перевезення. Зауважимо, що додаток працює у будь-якому місті України та є абсолютно безкоштовним для користувачів.

Зараз розробники активно працюють над тим, щоб у додатку була можливість доставляти посилки за цим принципом і за кордон, зокрема в Польщу. Це дуже полегшить життя українцям, які перебувають там, адже часто виникають проблеми з доставкою товарів із Польщі в міста України. До того безліч людей користувалися послугами перевізників, проте зараз це можна зробити за допомогою мобільного додатку. Власне цільовою аудиторією TravelPost є ті українці, які перебувають на території Польщі та мають потребу в отриманні чи відправці тих чи інших багажів.

Історія виникнення TravelPost

стартап

Ідея створити додаток на кшталт сервісу БлаБлаКару у Ярослава Львовича виникла випадково, ще в 2017 році. Його товаришу потрібно було передати органічні товари за кордон, але через вміст посилки всі сервіси доставки за межі країни відмовлялися перевезти її, адже це суперечило правилам перевезення.

Через таку дрібницю могла би зірватися важлива для друга Ярослава угода, адже 100 грамів зерна йому потрібно було відправити на експертизу. Проблема вирішилась завдяки знайомому, який якраз їхав подорожувати в те саме місце, куди потрібно було доставити посилку. Він зумів без жодних проблем довезти зерно.

Саме після цієї ситуації в Ярослава виникла ідея створити такий додаток, який дозволить людям доставляти потрібні посилки у будь-яку точку світу без жодних проблем. Такий спосіб доставки дозволяє водіям перекривати вартість їхньої поїздки, а користувачі сервісу зможуть скористатися такими послугами, які, на жаль, сучасні системи доставки не можуть запропонувати.

TravelPost — це не служба доставки

3

Це суто інформаційний сервіс. В компанії немає складів, штату кур’єрів, транспорту. Вони не перевозять посилок, не беруть участі в процесі переговорів між відправником і мандрівником…».
Додаток відразу став популярним, саме тому стартап Луцького засновника вважають успішним. Ярослав на досягнутому не зупиняється: він постійно шукає способи вдосконалити додаток та задовільнити потреби якомога більшої кількості людей.

Comments