Як використовувати газовий пальник?

Дуже часто, працівники під час будівельних, зварювальних, паяльних робіт вдаються до використання різних інструментів та приладів. Навіть в побуті багато апаратів і обладнання використовують не за призначенням. Наприклад, звичайна на вигляд газовий пальник, яку можна купити в магазині радіодеталей в інтернеті, можна використовувати не тільки для ремонту, але і для господарських робіт. У цій статті ми розповімо про те, як використовувати газовим пальником, в яких сферах діяльності і для чого її застосовують. 

Використання 

Цей пристрій дає повністю контрольований потік полум’я. Потужність якого регулюється за допомогою спеціального клапана на самому апараті. Через це, температура полум’я може бути більше або менше (в залежності від матеріалу і способу його обробки). 
 
Найчастіше газові пальники використовують для: 

 • розм’якшення пластику; 
 • згинання полівінілхлоридних (ПВХ) конструкцій; 
 • розплавлення металів (в тому числі і кольорових); 
 • знезараження дерев’яних виробів. 

 
Також, цей пристрій часто застосовується в якості розпалювання багаття. Туристи давно відзначили для себе пальника, як незамінний агрегат в похід. А в приватних будинках люди використовують його для розпалювання мангала і навіть для спайки деяких деталей. 
 
Деякі сільські жителі за допомогою газових пальників обпалюють тушки тварин. 
 
До речі, якщо у вас є тварини і вони живуть у великих клітинах, то їх можна обробити потоком полум’я, тим самим знезаразити її і істотно заощадити на хімічних засобах.

горелка

Як розпалити? 

Для того щоб почати працювати з газовим пальником вам знадобитися: 

 1. Трохи відкрити клапан (на ¼ або половину), який подає кисень, після відкрити газ. Якщо зробити це неправильно, то є ймовірність зриву полум’я потоком кисню; 
 2. Сірник або запальничка, яку необхідно піднести до відкритого джерела;
 3. Відрегулювати потік полум’я і користуватися пальником . 

 
Також, на просторах інтернету або в спеціалізованих магазинах є пальники, які працюють за принципом кнопкової запальнички. Такі апарати зручні і більш безпечні. Але є і мінус такого пальника: ресурси в ній нижче, ніж у звичайній, але після використання всього, пальник можна запалити також сірником.

горелка

Які види? 

Умовно, всі пальники можна розділити на такі види: 

 • термофен для пайки мікросхем з паяльником; 

 • туристична;

 • газова; 

 • різак. 

 
До вибору пальників необхідно ставитися уважно, щоб її застосування не обернулося проти вас. Наприклад, туристичні пальники з довгим шлангом оптимальний варіант для походів. Але варто бути максимально обережним з нею, так як такий вид пальника має багато “ніжних” деталей, що робить її мінімально ударостійкою. Також, акуратно і ретельно перевіряти шланг, щоб він не був пошкоджений, поламаний або зігнутий. 
 
Купити пальника і інші необхідні інструменти можна в інтернет-магазині Electronoff. До Луцька та інших міст України замовлення відправляються транспортною компанією з можливістю оплати за товар при отриманні і після огляду.

Comments

.,.,.,.