Навіщо потрібен мінітрактор?

Все більше українців бажають мати свою земельну ділянку. Адже овочі, фрукти зі свого городу, саду смачніші і корисніші. Але щоб зібрати хороший урожай, необхідно добре працювати. Тому для сільськогосподарських робіт купують мінітрактор. До речі, багато хто купує мінітрактора Iseki на traktor.od.ua. Якщо ви тільки придивляєтеся до цієї техніки, тоді вам варто почитати наш матеріал.

Чим відрізняється мінітрактор від звичайного

Якщо порівняти мінітрактор зі звичайним трактором, то зовні звичайно є різниця.

  1. Розмір. Мінітрактор менший за розміром, тому його зручніше зберігати і ним легше управляти. Наприклад, для великого транспорту необхідно багато місця для парковки.

  2. Вага. Міні версія важить набагато менше, тому така техніка призначена для невеликих ділянок. Якщо у вас 50 соток городу, які необхідно обробити, то такий трактор вам стане в нагоді. Але мінітрактор не розрахований на сотні гектарів. Він просто не витримає такого навантаження. Тому перед покупкою добре обдумайте свій вибір.

  3. Фінанси. Через свій компактний розмірів мінітрактор коштує набагато дешевше. До того ж, такій техніці необхідно набагато менше палива.

Що стосується функцій, то мінітрактор нічим не поступається звичайному трактору. Завдяки широкому спектру навісного обладнання техніка багатофункціональна. Міні версією можна не тільки обробляти поля, але і косити, збирати врожаю, займатися паливом, перевозити вантаж і навіть прибирати сніг. Тому мінітрактор – потрібна техніка не тільки для городу, але й для життя в заміському будинку.

На що звертати увагу при покупці мінітрактора

Рекомендуємо вам уважно вивчити модельний ряд і вибирати гідну техніку. Звертайте увагу на двигун. Він повинен бути потужним. Також вибирайте модель, яка підлягає ремонту. Подивіться чи є в продажу деталі до цієї марки, чи далеко розташований сервісний центр.

І головне – обміркуйте перед покупкою чи потрібен вам мінітрактор. Адже, як ми писали вище транспорт призначений для невеликої ділянки землі, а не для кількох полів. І якщо його використовувати за призначенням, то він прослужить довгий час.

В цілому, мінітрактора гарні в експлуатації. Вони досить живучі, тому ви не викинете гроші на вітер.

Сподіваємося, наш матеріал був для вас корисним і ви зробили правильні висновки. Бажаємо вам в недалекому майбутньому оновити ваш автопарк і придбати корисну техніку, яка полегшить вам життя.

к

 

Comments

.,.,.,.