Топ-10 українських стартапів, які можуть змінити життя людства (частина 2)

Продовження. Перейти до початку статті

PassivDom

Проект українського стартапу PassivDom створює перший абсолютно автономний будинок, який не потребує підключення до електромережі та водопроводу, що дозволяє власникам проживати де завгодно. Максим Гербут, засновник і генеральний директор PassivDom у інтерв’ю Голосу Америки зазначив, що більшість з нас мрійники, які хотіли б жити в горах чи на березі океану, завдяки ж розробці не треба буде думати про водопостачання, електрику чи каналізацію та витрачати на це кошти. Двері та вікна у будинку виготовлені з дуже товстого скла, яке майже неможливо розбити, а ще потрапити у будинок можна за допомогою відбитку пальця.

CruiseBe

Молоде подружжя Олексій та Марина Шумаєви розробили мобільний додаток для планування дозвілля під час круїзу: який корабель обрати, що подивитися у портах, тощо. Ідея народилася під час весільної подорожі. Онлайн платформа CruiseBe допомагає зекономити як масу часу, так і коштів під час подорожі. Спочатку молоді розробники запропонували свою ідею кільком американським акселераторам, котрі допомагають підприємцям втілити проект у життя. В успіх українського стартапу повірив техаський акселератор, який за версією Forbes входить у десятку найкращих.

Effa

Завдяки Effа на світ з’явилася екологічна зубна щітка з вбудованою зубною пастою. Сама щітка виготовлена з переробленого паперу та покрита тонким слоєм органічної ламінації, що запобігає розмоканню. Сама щітка не засмічує середовище, а, навпаки, може стати хорошим добривом для ґрунту, адже є екологічно чистою. Упаковка екощітки теж виготовлена з переробленого паперу і повністю розчиняється у воді. Співдиректори Effa – Ілля Кічук та Дар’я Василенко. На конкурсі у Німеччині їхня компанія увійшла в п’ятірку кращих стартапів світу у сфері клімату.

 Продовження читайте тут

Comments