Топ-10 українських стартапів, які можуть змінити життя людства (частина 3)

Продовження. Перейти до початку статті

Cardiomo

Винахід українських розробників на чолі з автором ідеї Романом Бєлкіним допомагає не лише контролювати стан здоров’я свого власника, а й працює на випередження. Пристрій здатен розпізнати та попередити власника про розвиток таких захворювань як: інфаркт, інсульт чи ішемічна хвороба. Cardiomo досить зручний у використанні, варто лиш закріпити його у районі серця і отримати рекомендації у мобільному додатку, на який надсилаються результати «обстеження». Навесні минулого року пристрій посів друге місце на конкурсі інженерних стартапів Vernadsky Challenge.

Helko Smart Dumbbels

Helko Smart Dumbbels – це смарт-гантель, яка спілкуючись з власником через смартфон, мотивує до занять спортом, а також залишає відгуки про заняття на сторінці профілю. Наприклад, про пропущене заняття відразу дізнаються друзі у соціальних мережах користувача. Синтезатор мови допомагає отримувати від гантелі й голосові повідомлення. У 2016 році команда Helko на чолі з Богданом Сасом, Дмитром Іванником та Дмитром Мандриченком отримала 43 тисячі доларів на розробку проекту.

Picolor

Picolor – це пристрій, який не має аналогів на жодному ринку, він може змішувати до мільйона кольорів та підбирати потрібний за відтінком колір. Цей винахід допоможе спростити життя не лише творчим людям, а й іншим користувачам, наприклад, для перекриття подряпини на автівці. Свою розробку автор ідеї Максим Вовк, а також команда розробників Олег Половінчак, Олександр Леонець та Іван Норкін, розмістили на Kickstarter і за 5 днів зібрали потрібну суму розміром у 20 тисяч доларів. Також платформа надала проекту позначку Project we love.

Petcube

Перший винахід української компанії Petcube – це пристрій, за допомогою якого можна дистанційно відслідкувати чим займається домашній улюбленець, поспілкуватися з ним та пограти у лазерну гру. За версією The Europas, українська компанія стала найкращим hardware-стартапом Європи 2014 року, а за версією Ain – найкращим українським стартапом 2013 року. Сам гаджет – це куб, що складається з камери, лазерної вказівки, динаміка та мікрофону. За допомогою смартфону та мережі Wi-Fi можна розважити домашню тварину навіть за тисячі кілометрів від дому. Розробники – молоді хлопці Олександр Нескін, Андрій Клен та Ярослав Ажнюк. На Kickstarter у 2013 році Petcube зібрали 251 тисячу доларів. 

Comments