Хто з українських зірок розважав російського депутата?

Допоки на сході України триває війна, розпочата російськими найманцями, деякі українські співаки й надалі продовжують розважати представників країни-агресора. Багато хто стверджує, що знаходиться за межами політики, чимало зірок принципово відмовилися давати концерти в Росії, деяких ж, навпаки, постійно помічають на корпоративах кремлівських олігархів. Нещодавно українські співаки Іван Дорн та Світлана Лобода були помічені на  гулянці російського депутата – пише lutsk-trend за інформацією Газета.ua.

Вечірка була організована з приводу 45-го дня народження Ольги Савельєвої, дружини сенатора Тульської області Дмитра Савельєва. Святкування відбулося в бенкетному холі Barvikha luxury village. Гостей російської родини розважили українські поп-зірки Іван Дорн та Світлана Лобода. Поруч з ними на сцені був і російський співак Діма Білан.

Вечірка відбулася під назвою «Цвєт настроєнія красний», а сама іменинниця змінила за вечір 5 суконь червоного забарвлення. Під час святкування Ольга співала з Іваном Дорном дуетом, що було записано за допомогою відеозйомки, пізніше відео видалялося, проте залишилися копії у мережі Інтернет. В кінці ролика тульський сенатор розрізав немаленький торт.

Згідно інформації російських ЗМІ, вечірка Савельєвих вартувала близько 10 мільйонів російських рублів, що в перерахунку на українську валюту становить 4,1 мільйона гривень. Така розкішна сума зумовлена орендою залу в Барвисі, а також гонорарами вищезгаданих співаків.

Наприклад, один виступ Світлани Лободи коштує близько 3,7 мільйона рублів (приблизно півтора мільйона гривень), виступ Івана Дорна вартує від 1,5 до 3 мільйонів рублів (від 600 тисяч до 1,2 мільйона гривень). Щодо Діми Білана, то його послуги дещо дешевші – 2,2 мільйона рублів, що при конвертації  становить приблизно 900 тисяч гривень.

Comments

.,.,.,.