Волинські Герої та волонтери мали змогу безкоштовно переглянути прем’єру фільму «Крути»

7 лютого 2019 року у кінотеатрі «PremierCity» ТРЦ «Порт City» зібралися волинські воїни, учасники Революції Гідності й волонтери для перегляду прем’єри українського фільму «Крути 1918». Перегляд довгоочікуваного фільму був запланований в рамках благодійного проекту «Тому, що нам не байдуже» і передбачав, окрім власне перегляду «Крути 1918», можливість поспілкуватися з однодумцями – пише lutsk-trend з посиланням на ІА ВолиньPost.

Ще до перегляду стрічки волонтерка Наталія Попова висловила кожному з волинських захисників та волонтерів, які змогли відвідати Луцьк задля спільного перегляду історичної кінокартини, щирі слова вдячності. Вона зазначила, що сумні сторінки в історії України були і тоді, сторіччя тому, і є й тепер, а найкращим українцям, відстоюючи незалежність своєї держави, доводиться жертвувати найдорожчим – життям. Тож пам’ять про них була вшанована хвилиною мовчання.

Обласний військовий комісар Роман Кулик теж висловив воїнам вдячність за мужність та оборону східних рубежів країни, волонтерам, які 5 років тому допомагали підіймати українську армію, а також торгово-розважальному центру «Порт City» за змогу безкоштовного перегляду історичного фільму.

Окрім того, Роман Кулик за дорученням командувача Оперативного командування «Захід» вручив воїнам Юрію Величку та Андрію Серганчуку нагороди.

Нагадаємо, що на даний момент в рамках проекту «Доступний кінотеатр для пенсіонерів», що реалізується Громадянським Рухом «СВІДОМІ», проходить онлайн-реєстрація пенсіонерів на безкоштовний перегляд стрічки «Крути 1918». Показ відбудеться у Multiplex розважального центру  «Промінь» 20 лютого в обідню пору. Стрічку зможуть переглянути пенсіонери усіх категорій: за віком, інвалідністю, вислугою років тощо. За умови відсутності місць у глядацькому залі реєстрація автоматично завершиться.

Окрім історичної стрічки, проект дає змогу старшому поколінню приєднатися до культурного життя міста й переглядати інші фільми.

Коментарі