Телеведуча Оксана Марченко шокувала заявою про мовний закон

Відома телеведуча Оксана Марченко шокувала своїх прихильників заявою про мовний закон. Відповідний допис вона оприлюднила у соціальній мережі Instagram. Далі розповість lutsk-trend

Відтак, ведуча, яка є дружиною проросійського олігарха Віктора Медведчука різко висловилась про закон про державну мову. За її словами, це нововведення може відрізати українців від усього світу. Оксана Марченко заявила, що під прикриттям “захисту мови” нинішня влада, яка активно проштовхує новий мовний закон, хоче відрізати українців від світу і перетворити в “німе” плем’я 3 сорту. 

Жінка додала, що українська мова належить до слов’янської групи мов, тому українцям так просто вивчити російську. Тобто, з її слів, нам легко оволодіти мовою “світової науки”.

Втім, Оксана Марченко обурилась, що українців начебто  “позбавляють можливості вчити математику, фізику, хімію та інше російською, і “горе-патріоти” відрізають українців від світових знань, літератури, відкриттів, технологій, бізнесу та комунікації”. А обдарованим одиницям, на її думку,  доведеться перенавчатися.

“Чому вони це роблять? Може, тому, що майбутнім прибиральникам, доглядальницям, збирачам полуниці і просто жебракам не потрібно багато знати? Вони повертають Україну в “кріпацтво”, де темним, забитим українцям нема чого думати? Звичайно, для миття туалетів інтелект не потрібен”. – відверто написала ведуча у своєму блозі. 

До слова, Оксана Марченко –  українська телеведуча. 6 вересня 2018 року за результатами журналістського розслідування стало відомо, що Оксана Марченко володіє нафтовим бізнесом в Росії. Також кіпрські компанії Марченко володіють часткою у російській компанії «Торговый дом НЗНП», яка спеціалізується на продажу нафтопродуктів.

Що стосується кар’єри, то жінка була ведучою на таких відомих шоу як: “Україна має талант”, “Х-фактор”, “Час будувати”. А також, мала власне телешоу під назвою “Шоу Оксани Марченко” на телеканалі “ТЕТ”. 

Зокрема, жінка має й безліч нагород отриманих на українських преміях, таких як: “Телетріумф”, “VIVA!”, “Телезірка”, тощо. 

Comments

.,.,.,.