У Луцьку відбудеться “тиха вечірка” з Сергієм Жаданом

23 березня 2019 року в бібліотеках України пройде нестандартна для них та українців подія – «тиха вечірка». Однією з таких бібліотек стала й Волинська обласна бібліотека для юнацтва. Головним гостем вечірки став Сергій Жадан. Далі про незвичайну для лучан подію розповість lutsk-trend за інформацією Район.in.ua.

Головною метою «тихої вечірки» Good Silent Party є популяризація сучасної української культури та вихід за рамки стереотипів. Організатори планують показати жителям та гостям міста бібліотеку з іншого ракурсу, продемонструвати її як новий простір, навколо якого об’єднуються сміливі та прогресивні люди. Учасники «тихої вечірки» – це індивіди, які рухаються в ногу з часом та руйнують стереотипи про типову бібліотеку, де можна лиш читати книги.

Для того, щоб взяти участь у цій вечірці необхідно виконати кілька простих умов: завантажити на смартфон додаток «Радіо Свобода», зарядити свій гаджет, взяти навушники та бажання випробувати на собі щось нове, зокрема формат вечірки. Також є можливість слухати радіо онлайн.

Головним гостем вечірки стане український письменник та лідер гурту «Жадан і Собаки» – Сергій Жадан. Також ефір наповнюватимуть діджей Sunny Boy (Михайло Лемак) та мікси нової української танцювальної музики.

Вечірка ініційована Луганською обласною універсальною науковою бібліотекою, радіопартнер заходу – Radio SKOVORODA. У Луцьку захід організовує Молодіжний центр Волині.

Зустріч відбудеться за адресою: проспект Волі, 2. Трансляція триватиме з 18:00 до 20:00. Зареєструватися на вечірку можна за посиланням. Форма реєстрації доволі проста – необхідно лиш вказати своє прізвище та ім’я, вік, надати номер телефону та електронну пошту, а також інформацію про те, звідки ви дізналися про захід.

Зазначимо, що такі «тихі вечірки», окрім Луцька, відбудуться ще у 20 українських містах.

Comments

.,.,.,.