Оля Полякова засудила українців за “неподобство” з “Євробаченням”

Українська ведуча та співачка Оля Полякова поділилася власним ставленням до зірок, що виступають на російських сценах, а також до того, що коїлося цього року з «Євробаченням». Суперблондинка розповіла, що сама не їздить на гастролі до Росії та вважає що такі поїздки лежать на совісті кожного співака, проте створювати якісь заборони це несправедливо – пише lutsk-trend за інформацією Politeka.

Оля Полякова зізналася, що інколи візитує до Російської Федерацію, але лиш для того щоб побачити з мамою, яка там мешкає. Співачка заявляє, що з кінця 2014 року, відколи масштаби подій стали очевидними й усі ілюзії зникли,  зайняла принципову позицію щодо гастролей на території сусіда.

Оля досить гостро сприйняла скандали, що відбувалися під час нацвідбору на «Євробачення», а особливо після скандалу з MARUV. Суперблондинка вважає, що поїздки за кордон – це виключно справа самого артиста й не розуміє, як можна заборонити переможцю відбору виступати на конкурсі, перемога якого була чесною.

Співачка додає, що спочатку потрібно видати закон про заборону виступів на території країни-агресора, лиш тоді виконавці задумаються, порушувати їм закон чи ні. Так як відповідного закону немає, то й MARUV не порушила жодного правила «Євробачення».

Окрім того, Оля Полякова засудила українців за ці «неподобства». На думку співачки, до скандалу причетні всі: організатори, судді, ведучий. Вона додала, що готова й сама поїхати від України на пісенний конкурс, за умови відсутності відбору.

Також співачка висловила невдоволення недружнім ставленням в шоу-бізнесі України, на відміну від російського, де прийнято дружити та підтримувати своїх колег, відвідувати їх концерти. Відтак, Оля з розумінням ставиться до співаків, які їздять на гастролі до РФ. На її думку, це не лише через гроші, а й через визнання.

Коментарі