«Бандерштат» опинився у новому кліпі рок-гурту KARNA

Вчора, 14 березня, рок-гурт із Західної України KARNA презентував новий кліп на пісню з альбому «Гуцулметал» – «Вітролом». До локацій, що з’явилися у ролику, увійшли передмістя української столиці та фестивалі «Бандерштат» і «Faine Misto». Далі про це розповість lutsk-trend з посиланням на Таблоїд Волині.

Відео на пісню «Вітролом» стало третьою по рахунку роботою творчої співпраці гурту з режисером Віктором Скуратовським, який виступав у якості кліпмейкера для Асії Ахат, «Другої Ріки», Без Обмежень та інших українських музикантів.

Враження про зйомку кліпу на пісню рок-гурту висловили його учасники Влад Ярун та Олексій Шманьов.

Гітарист та засновник рок-гурту Влад Ярун розповів, що бажанням колективу було створити якнайбільш простий та «не закручений» сюжет з атрибутами рок-культури та етнічного національного колориту. Учасникам гурту хотілось щоб все було так, як і у їх музиці.

Вокаліст Олексій Шманьов зазначає, що робота з Віктором Скуратовським – це особливий процес, якого дуже чекаєш, під час якого отримуєш вдосконалення й професіоналізм. Співак додає, що на теренах першої локації (фестиваль «Faine Misto») вони грали пісню близько десяти раз й буквально «задовбали» нею усіх там присутніх.

Олексію під час зйомок найбільше запам’яталося, коли холодне повітря вітродую збивало їх з ніг, а листя било по обличчю й потрапляло до рота. Те листя довелося збирати звукорежисеру гурту, якого було понад 20 мішків.

Довідка: Фестиваль «Бандерштат» вперше провели в 2007 році, відтоді він став щорічним. Проводиться фест у Луцьку й є арт-візитівкою міста. Основними цінностями фестивалю є: формат без алкоголю, зустрічі з відомими людьми та наявність 6 сцен і 30 різних за тематикою локацій. Окрім того, відбуваються виступи українських музикантів та проведення майстеркласів, що пропагують українську мову, культуру, стиль мислення тощо.

Коментарі