Співачка Руслана презентує арт-перформанс у зоні відчуження

Українська співачка Руслана повідомлення про старт масштабного, авторського арт-перформансу, який відбудеться на території зони відчуження. Він має назву “Чорнобиль RE: start”. Про це розповідає lutsk-trend, з посиланням на Сегодня

Відомо, що у ніч на 26 квітня, під час 33 річниці великої катастрофи ЧАЕС, Руслана запланувала масштабну акцію у зоні відчуження. Зокрема, вона є світовим амбсадором з відновлюваної енергії, отож, тема перформансу буде присвячена не лише пам’яті ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, а й підтримці переходу до відновлюваних джерел енергії. 

Слід зауважити, що трагедія на Чорнобильский АЕС мала всесвітні масштаби, вона назавжди закарбувалась в пам’яті тих, хто це пережив. Однак, мова йтиме не лише про усю трагічність ситуації, а й про помилки, які були допущені. Руслана вважає, що слід рухатись у перед і розглянути джерела відновлюваної енергії. Адже, в наслідок таких “помилок” загинуло чимало людей, а постраждали цілі покоління. 

Відтак, співачка розпочинає дворічний проект під назвою “Sunrise of Renewable Energy”. Це програма дій, мета якої – розробити Infotainment-платформу для усвідомленого вибору всіх верств суспільства на користь енергії життя – 100% Renewable Energy Only. 

Вона зауважує, що арт-перформанс “Чорнобиль: RE: start” як відправна точка проекту “Sunrise of Renewable Energy”– це художній погляд на трагічну сторінку не тільки історії нашої країни, але і всього світу, пам’ять і усвідомлення наслідків якої повинна стати рушійною мотивацією у розвитку відновлювальної енергетики. З її слів, саме ця мета буде особливо підкреслена в даному перформансі у ніч на 26 квітня. 

“Ми закликаємо зробити RE: start! / Renewable Energy Start”” – підсумувала Руслана.

Відомо, що арт-перформанс “Чорнобиль RE: start” відбудеться біля стели “Ангелу-трубача”, де, за режисерським задумом, зустрінеться сіре минуле і світле майбутнє. Крім Руслани, в акції “Чорнобиль Re: start” візьмуть участь провідні діячі України в області чистої енергії, зокрема, члени платформи Global 100% RE України. Також відбудеться презентація міні-фільмів та різноманітних відеоробіт.

Comments

.,.,.,.