Українська співачка, яка втекла до Росії, роздяглася заради Зеленського

Українська співачка Аліна Гросу, яку більшість українців запам’ятали “маленькою бджілкою”, вже подорослішала та почала випускати кліпи нового формату. Дівчина активно знімається та гастролює по території Російської Федерації, а нещодавно на своїй сторінці у Instagram вона показала новий кліп на пісню “VOVA”, де вона предстала у образі монашки – інформує Znaj.ua. Далі про це розповість lutsk-trend.

У кадрі прихильники української співачки побачили не тільки пристрасні моменти, а й деяке пророцтво. Взагалі новий кліп – це вже третій епізод із “кліпології” під назвою “Дико любила Вову”. Ще дві пісні, які входять у комплект із треком “VOVA”, – “Дика” та “Любила”. 

На своїй сторінці білявка опублікувала досить гарячі кадри із нового кліпу. За сюжетом, дівчина всіляко бореться за свого “бога” по імені Вова. Проте, шанувальники таланту Аліни Гросу побачили у пісні-молитві не лише любовну драму, а й політичні натяки. Адже пісня “народилася” якраз після перемоги на виборах Володимира Зеленського.

“Бджілка” співає: “Я не хочу нікого іншого, Вова, Вова, ти мій Бог”. Фанати зауважують: “Тепер з’явиться новий Великий Вова”. 

До речі, в неділю, 21 квітня, вийшла прем’єра фільму “Замок на піску”, в якому Аліна Гросу зіграла одну з головних ролей. У романтичній чотирьохсерійній картині дівчина зіграла власне весілля. До слова, це вже третій раз за кінокар’єру, коли їй довелося “виходити заміж”. Справжня ж церемонія одруження зірки відбудеться в червні цього року у Венеції. Хресна мама дівчини, Ірина Білик поділилася інформацією, що у її хрещениці буде 2, або навіть і 3 весільні сукні.

Зйомки “Замку на піску” пройшли у столиці України та у Київській області цього року. Співачка зіграла дівчину Олю з девяностих. Проте, сама Аліна зізналася, що героїня – це її повна протилежність. 

Comments

.,.,.,.