Перспективи ІТ-бізнесу у Луцьку

У сучасному світі важко собі уявити ведення бізнесу з продажу товарів та послуг широкого вжитку без залучення соціальних мереж та інформаційних технологій. Нині практично кожна торгова марка чи компанія має власний сайт або інформаційну сторінку та активно просуває його за допомогою реклами. Зважаючи на те, що методи ведення бізнесу розширюються, збільшується попит на спеціалістів у сфері ІТ-технологій, розповідає “lutsk-trend.in.ua“.

Що таке ІТ-бізнес? Кому він потрібен?

фото

За останніми даними Україна входить у перелік країн, де стрімко розвиваються інформаційні технології та постійно зростає попит на спеціалістів у галузі. Створення та обслуговування сайтів, додатків, платформ для спілкування у межах компанії та з клієнтами, проведення фінансових операцій та ще багато інших завдань щодня виконують та контролюють спеціалісти ІТ-галузі. Нині стартова заробітна плата ІТ-шника в рази перевищує мінімальну заробітну плату в країні, а в середньому компанії платять співробітникам від 1 до 9 тисяч доларів на місяць, в залежності від рівня кваліфікації. Саме тому ІТ-бізнес один з найперспективніших  в сучасному світі. 

Зважаючи на те, що поступово весь бізнес переходить на систему онлайн-продажів, адже це дозволяє економити витрати на оренду торгових площ, роботу консультантів у реальних магазинах, а також рекламу. Тож  підприємства середньої ланки, виробники товарів та послуг і є головними клієнтами ІТ-бізнесу. 

Як розвивається ІТ-бізнес у Луцьку 

фото

Розвиток ІТ-бізнесу у Луцьку відбувається доволі динамічно. Про це свідчить створення ІТ-кластеру, який являє собою асоціацію компаній, що працюють у галузі. У 2019 році про офіційне відкриття офісу та пошук співробітників оголосила велика компанія Astound Commerce. Для неї офіс у Луцьку став п’ятим в Україні. Як заявили в керівництві компанії, нині Луцьк має великі перспективи у розвитку галузі. У місті доволі велика та розвинена спільнота розробників, технічних спеціалістів та дизайнерів, а найголовніше – є зацікавленість та сприяння з боку місцевої влади. 

На даний момент у Волинській області постійно працює близько півтори тисячі працівників у сфері інформаційних технологій. Їх готують у Луцькому національному технічному університеті, інституті розвитку людини “Україна”, Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки, а також власні тренінги та курси проводять і компанії, які шукають нових співробітників. Зокрема Astound Commerce оголосили про проведення навчання у форматі Boot Camp. 

Крім цього регулярно у області проводять різноманітні конференції, бізнес-зустрічі та інші міроприємства на тему нових можливостей  в IT-бізнесі для молоді Луцька. На них виступають не лише місцеві керівники, але і бізнес-аналітики, представники глобальних центрів розробки зі Швейцарії, США та інших країн. Вони допомагають молоді зрозуміти у якій галузі ІТ вони можуть реалізувати себе найкраще, які навички та вміння потрібно розвивати та як влаштуватись на роботу у дійсно гарну компанію, яка піклується про своїх співробітників.

Comments