З чого почати свій бізнес на Волині

Створити свій бізнес – дуже амбітне та складне рішення, яке має всі шанси стати найкращим в житті або обернутися провалом. Для того, щоб розпочати бізнес на Волині місцевим мешканцям варто пам’ятати дуже важливу істину: все починається з ідеї, але навіть найкращі в світі бізнес-ідеї можна зіпсувати недалекоглядними рішеннями. Далі розкажемо про найважливіші етапи, що допоможуть волинянам втілити в життя заповітну мрію про фінансову незалежність, розповідає “lutsk-trend.in.ua“.

Як визначити сферу діяльності 

фото

Будь-який бізнес починається з бізнес-ідеї. Якщо ви досі не вирішили, чим конкретно плануєте займатися, то найкраще звузити його до сфери, в якій ви або ваші партнери мають досвід. Починати нову діяльність у знайомому середовищі буде набагато простіше. 

Якщо у вас не буде бізнес-ідеї, то ви не зможете розпочати діяльність. Для її визначення можна провести “мозковий штурм” та записати всі можливі варіанти. З них буде легше вибрати найбільш підходящий та перспективним. Якщо таких ідей немає, то можна скористатися тими, що пропонують банки, продають франшизи та багато іншого. 

Малий бізнес чи стартап?

Якщо ви точно знаєте, чим хочете займатися, далі варто визначити за якою схемою ви розвиватимете її. Для початку варто звернути увагу на такі два напрямки: малий бізнес та стартапи. Малий бізнес можна сміливо починати, якщо ви маєте відповідні ресурси. Проте у сучасному світі навіть без грошей можна розпочати свою справу. Надзвичайно популярними є стартапи – незвичайні бізнес-ідеї, які можна запропонувати профінансувати іншим бізнесменам, організаціям чи навіть корпораціям. Для цього ваша ідея повинна містити прогресивні пропозиція, що допоможуть удосконалити та спростити якісь процеси. Якщо ж і таким чином інвесторів знайти не вийшло, але ви точно впевнені, що ваша шалена пропозиція повинна бути реалізована, то можна звернутися за збором коштів на відкриття до інших громадян. Для цього існує чимало платформ, куди молоді підприємці виставляють свої ідеї та всі бажаючі можуть їх профінансувати. 

Реєстрація та розвиток бізнесу 

фото

Коли найскладніший етап формування ідеї та формату роботи вже визначено, можна сміливо переходити до написання бізнес-плану. По факту це дуже детальний опис ідеї, який включає в себе розрахунки витрат, строк у який ці витрати будуть виправдані, а також період виходу в  прибуток. Його можна написати самостійно або звернутися за допомогою до спеціалістів. У будь-якому випадку візит до фінансового консультанта зайвим не буде. Вже з прописаним бізнес-планом можна переходити до офіційної реєстрації діяльності. 

Реєстрацію бізнесу необхідно починати  із визначення форми діяльності: приватне підприємництво, фінансова особа підприємець, відкрите акціонерне товариство та інші. Далі відбувається реєстрація. Її можна здійснити самостійно  або звернутися до юристів. Для самостійної реєстрації бізнесу підприємцям потрібно буде створення юридичної особи у Єдиному державному реєстрі, за необхідності включення до реєстру неприбутковості. Також надається оригінал установчого документу, його структури, інформації про засновників. Після цього проходить реєстрація у податковій службі та соціальних фондах.

Comments

.,.,.,.