Найоригінальніші стартапи Волині

Чимало мешканців Луцька роками мріють про створення власного бізнесу, проте бояться, що не зможуть зробити його прибутковим, товари чи послуги будуть не затребуваними і зрештою їм доведеться повернутися до найманої праці. Ніхто не може гарантувати, що навіть найкращу ідею втілити у життя буде просто, тож єдиний вихід із ситуації – перетворити своє хобі або захоплення на бізнес. Саме за таким принципом нині реалізується більшість стартапів, розповідає “lutsk-trend.in.ua“.

Стартап – це новий тип бізнесу, який дуже часто за кордоном називають “гаражним”, адже величезні корпорації Біла Гейтса, Стіва Джобса, Джеффрі Безоса та багатьох інших мільярдерів починали свій розвиток саме із сімейного гаража. У Луцьку поки немає стартапів, які заробляють мільйони, але ніхто не може передбачити, що ще вигадливі лучани вирішать створити за рік, а можливо і просто завтра. Далі пропонуємо познайомитися з історіями успіху городян, які ризикнули втілити в життя ідеї незвичайних стартапів. 

Пам’ятні зліпки з гіпсу 

фото

Незвичайний бізнес з виготовлення пам’ятних зліпків з гіпсу вирішила розпочати майстриня з Луцька Наталія Демченко. Перебуваючи у декреті, вона поча думати, чим таким можна зайнятися, щоб у подальшому це ще й почало приносити прибуток. За освітою Наталія фізик, але зрештою бажання творити взяло над нею гору, а що саме вирішив випадок. Вона шукала, що цікавого та незвичайного можна подарувати хлопчику на День народження і побачила гіпсові зліпки маленьких ручок та ніжок. Жінка вирішила пройти навчальний курс та почала відпрацьовувати майстерність на власних дітях, родичах та друзях. Потім почали надходити замовлення на виготовлення зліпків вже на платній основі. Зараз Наталія Демченко має власну студію, де і створює пам’ятні шедеври для сімейних архівів. 

Жінка вирішила не зупинятися на досягнутому та крім дитячих ручок та ніжок робить ще й великі зліпки частин тіла дорослих людей. Результат вразив майстриню, адже на зліпку можна було побачити не лише силует,  а навіть “гусячу шкіру” моделі. Зараз Наталія досягла небаченого успіху, адже її роботи виставляють у мистецьких центрах та галереях не лише Луцька, а й Італії, США, Бельгії та інших країнах. 

фото

Каліфорнійські черв’яки 

Ще один лучанин Сергій Рижков також вирішив розпочати дуже оригінальний бізнес. Підприємець використовує каліфорнійських черв’яків для створення біогумусу. Цей тип добрива набагато ефективніший за звичайний перегній, адже один літр біогумусу можна замінити лише сімома кілограмами перегною. Дана ідея дозволила Сергію Рижкову в десять разів збільшити інвестиції. 

фото

Для того, щоб черв’яки виконували свою роботу, їм потрібні органічні відходи. Їх Сергій Рижков радить брати у ресторанах, а також співпрацювати з міською владою. Черв’яків підприємець тримає у великих ящиках, куди і поміщаються органічні відходи. За добу вони з’їдають по одному граму, половина цієї ваги і перетворюється на біогумус. З 10 кілограм  органіки виходить 5 літрів екологічно чистого добрива. Для початку бізнесу Сергій Рижков витратив тисячу євро на черв’яків, але зараз їх вже на 100 тисяч.

Comments

.,.,.,.