Олена Войченко розповіла, чому розлучилась з Володимиром Остапчуком

Минулого року стало відомо, що екс-ведучий каналу «Україна» Володимир Остапчук йде від своєї дружири Олени Войченко після десятирічного шлюбу. У шлюбі пара народила двох дітей. Що послугувало причиною розставання, скільки часу терпіла дружина зради і чи вибачить вона чоловіка, Олена Войченко розповіла у програмі «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна». Далі розповість lutsk-trend.

Довгий час пара відмовлялась коментувати розлучення. Ймовірними версіями вважали те, що Олена, напевно, втомилась від постійно зайнятого чоловіка, який через свою зайнятість мало приділяв часу  та часто був відсутній дома. Але виявилось, що дружина більше не могла терпіти постійні зради Володимира.

«Йому хотілося свята в усіх його проявах. У плані реалізації себе, демонстрації себе і не обтяження себе якимись обов’язками, межами. Навіть, елементарно перебуваючи на відпочинку з місячною дитиною, він міг розвертатися і йти. І, коли я якось казала – може варто приділити увагу чи допомогти мені, людина не розуміла ніколи. І не розуміє до цього часу. Типу: «Що таке? Я хочу погуляти, насолоджуватися життям, у мене одне життя. Я хочу, я хочу, я не нагулявся, так, мені подобаються різні жінки. Я хочу різних жінок, а що тут такого? В мене одне життя». Я помітила. Був момент, коли він залишив мені свій телефон, і в галереї я помітила, скажемо так, результати його спілкування з жінками, які були, можливо, одноразові, багаторазові, постійні. Тобто були ситуації, я дізналась про це постфактум. Що звісно просто мене шокувало…Я помічала, що одна і та ж жінка пише йому в інстаграм. Я запитала, почула якусь незрозумілу відповідь», – розповідає глядачам телеканалу «Україна» пані Олена.

Як згадувалось раніше, пара була разом десять років. Свого часу, вони переїхали разом до столиці. Хоча Володимир перекладач за фахом, він хотів будувати свою кар’єру в сфері радіо та телебачення. Попереду в нього був довгий шлях до успіху і слави, і, звісно, Олена повністю його у всьому підтримувала. В свою чергу жінка теж розвивалась в професійному плані, тому влаштувалась працювати перекладачем на раніше згаданий телеканал. Там вона працює і досі. А Володимир працював у різних проєктах радіо і телебачення, а ще ведучим різних заходів. Заробітки пари не були великі, тому амбіційний чоловік хотів великих проектів та гонорарів, проте це ніяк не складалось. Та пані Олена і надалі продовжувала підтримувати коханого. Натомість чоловік після розлучення заперечував її внесок у своє життя.

«Зараз це нестабільно, тому що Володимир не готовий допомагати з нянею ні за яких обставин, і я намагаюсь самостійно це робити. Я намагаюсь працювати і заробляти максимально. Поки що мені вдається триматись на певному рівні. І знову ж таки, Володимир допомагає, хоч нестабільно. Тому я намагаюсь якось балансувати. Володимир зовсім випав з життя. І школу обрала дитині я. На 1 вересня він взагалі не з’явився. Він не знає, яким чином що там відбувається. І тут мені на зустріч ідуть люди. Наприклад, за ту ж школу я заборгувала за 2 місяці», – не приховуючи сліз розповідає Олена. Та все ж стверджує, що в чоловіка допомоги просити не хоче.

Однак, жінка стверджує, що чоловік є досі її єдиним коханням. «На даному етапі мені дуже складно говорити. Це насправді, єдиний чоловік, якого я коли-небудь кохала. І я складно розумію все», – розповідає Олена Войченко «Зірковому шляху».

Comments