Військову драму “Мати апостолів” показали у Луцьку

В Україні все частіше знімають фільми про війну на Донбасі. Все більше кінострічок присвячують загиблим героям, їхнім рідним та тим, хто досі перебуває у зоні антитерористичної операції. Одна з таких кінострічок нещодавно з’явилася у кінотеатрах й вчора її презентували для лучан. Більше про цю військову драму розповість lutsk-trend з посиланням на UA: Суспільне.

З 14 березня розпочався Всеукраїнський тур знімальної групи та акторів “Мати апостолів”. Щодня, до 19 березня, творча команда буде їздити містами Волинської області з презентацією цього фільму.

Вчора, 15 березня, “Мати апостолів” показали й в Луцьку у Волинському обласному драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченко.

Журналісти “Суспільного” поспілкувалися зі Сніжаною Полянською, помічницею продюсера фільму Дмитра Овечкіна. Жінка розповіла, що увесь сюжет заснований на реальних подіях 2014 року. Це історія однієї матері, яка кинулася на пошуки сина до окупованої Донеччини. Він – військовий льотчик, який перебував у збитому російськими бойовиками літаку АН-26. Головну героїню Софію, за сюжетом, доля зводить ще з однією матір’ю, яка так само переживає втрату дитини на війні. Проте, син останньої був бойовиком країни-агресора. Обидві жінки не втрачають надії знайти своїх синів живими.

За словами акторів та творчої групи “Мати апостолів”, фільм передає трагізм війни, яка триває сьомий рік на території України. Софія – героїня, яка уособлює кожну матір, яка втратила свою дитину на цій страшній війні.

Як зазначила пані Полянська, кінострічку присвятили усім мамам, чиї сини загинули захищаючи територію нашої держави.

Нагадаємо, фільм “Мати апостолів”, відомого українського режисера Зази Буадзе, вийшов на широкий екран у грудні 2020 року.

Comments

.,.,.,.