Українці не зможуть голосувати за учасників «Євробачення-2019»

Відомо, що цьогоріч пісенний конкурс «Євробачення-2019» відбудеться без представника України. Натомість, НСТУ все-таки буде транслювати конкурс у прямому ефірі. Про це повідомляє УНІАН. Далі розповість lutsk-trend.

Втім, через те, що Україна не обрала гідного представника задля участі у «Євробаченні», мешканці України не зможуть віддати свої голоси на користь учасників з інших країн. Це обумовлено лише тим, що наша країна не братиме участь у цьому конкурсі.  

Про це 28 лютого під час прес-конференції повідомила глава делегації Євробачення-2019 від України Оксана Скибінська.

Так само було й у 2015 році, коли від України ніхто не поїхав на пісенний конкурс, а відповідно й голосувати українці можливості не мали.

Як повідомлялось раніше, Україна не братиме участі в міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення» у 2019 році.

Зазначається, що Національна суспільна телерадіокомпанія України, як і щороку, запропонувала переможцю відбору, співачці MARUV, укласти договір для представлення України на пісенному конкурсі, однак після проведених перемовин MARUV відмовилася підписувати договір, адже там було єдине виключення – відмова від гастролей у Росії. Не дивлячись на те, що співачка відразу погодилась на цей пункт, інші її все-таки не влаштували. Тому, вона відмовилась підписувати контракт з НСТКУ.

Телерадіокомпанія почергово звернулася до фіналістів, що посіли друге та третє місце за результатами відбору, але гурти Freedom Jazz та Kazka також відмовилися від участі в «Євробаченні-2019», обумовлюючи це тим, що їх не обрали люди.

Водночас, у НСТУ наголосили, що цьогорічний відбір виявив та привернув увагу нашого суспільства до системної проблеми музичної індустрії в Україні: зв’язків артистів із шоу-бізнесом на території держави-агресора, які й на п’ятому році військового конфлікту все ще залишаються дуже тісними. Для частини суспільства цей факт прийнятний, в іншої частини викликає обурення й несприйняття.

Однак, закону, який би встановлював бодай якісь обмеження на гастролі країною-агресором – відсутній, попри велике суспільне бажання на врегулювання цієї ситуації.  

Comments

.,.,.,.