Український гурт KAZKA офіційно відмовився від участі в «Євробаченні-2019»

Претендентів на поїздку до Тель-Авіва для участі у пісенному конкурсі «Євробачення-2019»  стає все менше. Вчора на офіційній сторінці Євробачення у Instagram повідомили, що від участі в конкурсі відмовився гурт Freedom Jazz, який посів другу сходинку у фіналі національного відбору. Сьогодні ж на офіційній сторінці гурту KAZKA також з’явилось повідомлення про те, що їхній колектив теж не братиме участі в конкурсі – інформує lutsk-trend за інформацією ТСН.

Сьогодні на офіційній сторінці гурту KAZKA в Іnstagram з’явилося повідомлення про те, що гурт на Євробачення у 2019 році не поїде. Гурт  запевняє, що має бажання представити Україну на пісенному конкурсі «Євробачення-2019»  і це було б досить великою честю для них. Заради цього KAZK-ою й було вкладено безмежну кількість часу й енергії, за цим вони і йшли в національний відбір. З іншого боку, гурт не потребує перемоги будь-якою ціною.

Причину відмови колектив пояснює тим, що їх місія – це об’єднання музикою людей, а не сіяння розбрату. Тому в дописі на пропозицію НСТУ гурт дав чітку відповідь про те, що у 2019 році на Євробачення вони не поїдуть.

Гурт KAZKA заявляє, що вони хочуть нести українську культуру усьому світові й готові представити Україну на пісенному конкурсі в наступному році, якщо їх звичайно оберуть.

Нині ж гурт продовжує рухатися далі й запрошує усіх шанувальників на свої концерти.

Нагадаємо, що переможцем національного відбору на «Євробачення-2019» стала MARUV, яка набрала найбільше голосів у глядацькому голосуванні, а також згідно з рішенням журі конкурсу. Проте, виявилося, що для участі в конкурсі, артистка зобов’язана відмовитися від виступів на території Російської Федерації. Співачка MARUV на це погодилася, але після перемовин з НСТУ все ж не вдалося  дійти згоди і переможниця національного відбору була змушена відмовитися від участі у Євробаченні.

Comments

.,.,.,.