Як обиратимуть представника від України на Євробачення 2019 після усіх скандалів?

Кандидату, який висловить бажання представити Україну на пісенному конкурсі, буде запропонований такий ж договір, від якого відмовилася MARUV. У суспільному мовленні заявили, що представник від України для виступу у конкурсі Євробачення 2019 буде обраний з усіх фіналістів нацвідбору – пише lutsk-trend за інформацією «Громадського».

Дана інформація надійшла від члена правління Національної суспільної телерадіокомпанії Олександри Кольцової. Жінка повідомила, що спочатку відбудеться консультація з Європейською мовною спілкою стосовно політизації процесу відбору конкурсантів в Україні та впливу політизації на участь країни на пісенному конкурсі цього року. Після того буде спілкування з юристами та менеджментом артистів для уточнення того, чи хочемо ми продовжувати брати участь як мовник. Лиш після цього буде прийняте рішення.

Окрім того, член правління НСТУ Олександра Кольцова зазначила, що договір, який пропонували переможцям національного відбору у минулих роках, відрізняється від договору, який запропонували MARUV, лиш тим що в ньому з’явився пункт про заборону виступати в Росії.

Представниця Суспільного також додала, що раніше пункт щодо заборони гастролів у Росії не застосовувався, адже артисти, котрі дають концерти на території РФ, ще не потрапляли до фіналу національного відбору.

Олександра Кольцова розповіла, що у кожному з відборів були артисти, що давали концерти у Росії, проте жоден з них не виходив у фінал і норма не застосовувалася. Коли ж побачили, що шанси на появу такого кейсу зросли після першого півфіналу, вищезгаданий пункт добавили.

Нагадаємо, що у фіналі національного відбору брали участь такі виконавці: MARUV, Freedom Jazz, Anna Maria, Kazka, Brunettes Shoot Blondes та YUKO. Переможницею нацвідбору стала співачка MARUV, але, за рішенням НСТУ вона на конкурс не поїде, адже давала концерти на території Росії.

Comments

.,.,.,.