Співачка MARUV не їде на «Євробачення» від України

Відповідне повідомлення з’явилось на офіційній сторінці UA:Суспільне у соціальній мережі Facebook. Про це повідомляє lutsk-trend.

Зокрема, у дописі йдеться, що співачка MARUV не братиме участі в пісенному конкурсі “Євробачення-2019” від України.

Вони повідомили, що нового представника Суспільне почне обирати завтра. Контракт із переможницею Національного відбору не підписали, бо сторони не дійшли згоди стосовно всіх пунктів документа.

За словами голови правління Суспільного Зураба Аласанії, за більшістю умов договір – стандартний. Зокрема, всі учасники конкурсу Євробачення мають передавати права на пісню Європейській мовній спілці. Розширили цьогорічний контракт, додавши пункт про 3-місячну відмову від гастролей в Росії, а також, запровадивши 2 млн гривень штрафу у разі порушення умов договору.

Нагадаємо, минулої суботи співачка MARUV отримала перемогу на Національному відборі на пісенний конкурс “Євробачення-2019”. Вона набрала максимальну сумарну кількість балів серед 6 учасників. 64-й пісенний конкурс “Євробачення” приймає Ізраїль. Музичне змагання відбудеться в Тель-Авіві у травні.

До слова, відомий ведучий та шоумен Ігор Кондратюк розповів для «Еспрессо», що на його думку, якщо MARUV заявила, що відмовляється від виступів у Росії, то хай представляє Україну на Євробаченні.  Також він додав, він би з таким умовами погодився, бо на момент проведення Нацвідбору існували правила, які були недолугими, ми вже всі це бачимо. Але, з його слів, правила були – виконайте їх. 

Раніше переможниця Нацвідбору MARUV заявляла, що з Росією слід домовлятися про встановлення миру.

З її слів, конфліктами ніколи нічого не вирішується. Вона повідомила, що вважає, що завжди все вирішується мирним шляхом.

Comments

.,.,.,.